Čarujte, bavte sa, varte! S líniou PRESTO CARVING už nebude v kuchyni nikdy nuda

| Štítky: Novinky

Zrkadlo, zrkadlo, povedz mi, ktorá bašta je tá najkrajšia? No predsa vaša! S novou ucelenou líniou PRESTO CARVING dokážete aj zdanlivo nemožné! Obsahuje hneď 19 vychytávok!


Sedem skvelých pomocníkov

Vďaka vychytávkam TESCOMA môžete dekorovať zeleninu a ovocie podľa ľubovôle. Uhorku, reďkovku, tekvicu, mrkvu alebo jablko pretvoríte na nepoznanie. Varte, bavte sa! Ako začať? Základ je vykrajovacia súprava PRESTO CARVING. Obsahuje sedem „pomocníčkov“: rezací nôž, dva nože v tvare V, tri nože v tvare U, špeciálne tvarovanú keramickú brúsku a krabičku pre bezpečné skladovanie. A ako bonus dostanete brožúru s radom tipov a užitočných rád!

422010_titul.jpg

Malé, veľké, najväčšie. Je to na vás!

Tým zábava v kuchyni rozhodne nekončí. Steak, ryba, obyčajný rezeň alebo pečený kúsok mäsa potrebujú fešácku prílohu. Akú? Pekne guľatú! S  vykrajovačom guličiek PRESTO CARVING vytvoríte malé, stredné alebo veľké guličky. Z ovocia aj zeleniny. Tanierom s hlavným jedlom dodáte úchvatný vizuál.

kuli%C4%8Dky.jpg

Zvládne toho viac, než si myslíte…

Že od nás čakáte viac? Tak dobre. Máme niečo aj pre skutočných fajnšmekrov. Odborníci z Design centra TESCOMA dumali a dumali, až vytvorili kuchynského pomocníka, ktorému neodoláte - krájač rezancov PRESTO CARVING.

Klame telom.  Zvládne toho omnoho viac, než si na prvý pohľad myslíte. Prílohy? Ozdoba dezertov? Zeleninový alebo ovocný šalát? Nie je problém. Nadýchané rezance vyrobíte tenké alebo široké. Podľa toho, ako sa vám to hodí.


nudli%C4%8Dky.jpg

Je malý, ale sakramentsky šikovný!

Čo je malé, to je milé, hovorí sa. Ešte by sa patrilo dodať: A sakramentsky šikovné! Presne táto charakteristika sedí na tak trochu „utláčaného“ člena rodiny PRESTO CARVING, k rájača uhorkových špirál .

Ak sa ponáhľate a chcete urobiť na návštevu dojem, je to ideálny služobník . S jeho pomocou dosiahnete skvelý efekt: „nekonečných“ špirál. Je to ľahké. Je to rýchle. A hlavne to skvele vyzerá!


okurky.jpg

Čo je to carving a kde sa "narodil"?

Z angličtiny sa dá slovo carving preložiť ako rezanie, vyrezávanie, rezbárska práca.  V športe konkrétne v lyžovaní, ho všetci poznajú vďaka lyžiam, ktoré sú „vykrojené“ – carvingové. S nimi pretekár s nadhľadom reže zákruty. Čo sa dekorovania potravín týka, jeho pôvod musíme hľadať v ďalekej Ázii. Kde presne, nie je známe. Čo zdroj, to väčšinou iné informácie. Zrejme ale išlo o Thajsko. Prvá zmienka sa o ňom objavila už v 7. storočí.