Džbán myDRINK: Na sviežu domácu limonádu z ovocia, zeleniny a byliniek!

| Štítky: Novinky

Príjemné počasie, pohoda pri vode, grilovanie, skrátka leto, ako má byť. K teplým mesiacom patrí neodmysliteľne ešte jedno – svieža limonáda! S džbánom myDRINK s kvartetom vychytaných pohárov pripravíte výbornú poctivú a domácu. Užite si leto s TESCOMOU!


Dokonalé osvieženie!

Bazén, tieň, točená zmrzlina, každý bojuje proti vysokým teplotám inak. Nie je ale snáď nič príjemnejšie, ako sa osviežiť ľadovo vychladenou limonádou, ktorá dokonalo povzbudí vyprahnuté telo. V TESCOME sme preto vymysleli džbán myDRINK s objemom 2,5 litra. V čom je výnimočný? Vyrobíte akúkoľvek limonádu, ktorú máte radi, a vôbec sa pritom nezapotíte…

Melón, pomaranč alebo uhorku?

Džbán sme vybavili vylúhovacou prepážkou, do ktorej jednoducho vložíte ovocie, bylinky alebo zeleninu - jahody, mätu, citrusy, melón, hrušku, zázvor, uhorku - jednoducho, čo vám chutí. Použiť môžete perlivú aj neperlivú vodu a prípadne ju dosladiť trstinovým cukrom. „Pripravíte si tak ľahko poctivú domácu limonádu bez éčok, farbív a konzervantov, “ hovorí Martin Koval, dizajnér TESCOMY a autor džbánu. „K výrobe džbánu sme použili prvotriedny zdravotne nezávadný plast, ktorý je vhodný pre dlhodobý styk s tekutinami a potravinami. Takže pokiaľ má niekto z materiálu obavy, sú zbytočné,“ dodáva Koval.


Dotieravý hmyz nemá šancu!

Džbán sa môže pochváliť perfektne zapadajúcim viečkom, ktoré ochráni nápoj ako pred nečistotami, tak aj pred dotieravým hmyzom . Ponúkame ho v štyroch sviežich farebných prevedeniach - oranžový, ružový, modrý a zelený. A ešte jedna skvelá správa: vylúhovacia prepážka je odnímateľná, džbán tak hravo vyčistíte alebo umyjete v umývačke.

Na slamky všetkých veľkostí!

Novinku z línie myDRINK dodávame so štyrmi vychytanými pohármi s objemom 400 ml pre štýlové servírovanie. Poháre sme doplnili o praktické viečka s pružným otvorom v strede . Vďaka tomu možno použiť slamky ľubovoľnej veľkosti. Poháre s viečkom sú naviac stohovateľné, takže ich môžete úsporne skladovať vložené v džbáne! Že vám štyri poháre nestačia? Aj na to sme mysleli, preto si ich môžete zaobstarať aj samostatne (s objemom 400 ml a 600 ml ).