Koreničky SEASON: Miesto pre všetky korenia sveta

| Štítky: Novinky

Ak ste v našej ponuke márne postrádali ucelený sortiment koreničiek, máme pre vás skvelú správu. Koreničky sa vracajú v plnej paráde! A pretože čo zákazník, to iný kus aj priestor v kuchyni, k dispozícii je hneď niekoľko typov a variant. Máme prosté riešenie pre každého a miesto pre všetky korenia sveta!

 

Koreničky na všetky spôsoby!

Naležato, nastojato, v otočnom stojane, v poličke, v zásuvke, na kuchynskej linke alebo na jedálenskom stole. Tri, šesť, osem alebo hneď dvanásť. Biele alebo antracitové. Nový rad koreničiek SEASON má naozaj čo ponúknuť! Ucelená línia luxusných koreničiek je určená pre všetkých zákazníkov, ktorí dávajú prednosť prehľadnému a viditeľnému uloženiu jednotlivých druhov korenia. Veľký dôraz sme pri vývoji kládli ma rôzne typy stojanov , ktoré sme vybavili protišmykovou úpravou a „obliekli“ do dvoch atraktívnych farieb, bielej a antracitovej . Koreničky sú vyrobené z odolného skla a kvalitného plastu, ich súčasťou sú dva typy viečok pre ľahké dávkovanie sypaného aj celého korenia. A pretože sa jedná o mimoriadne široký rad, jednotlivé varianty koreničiek predstavíme postupne.

Koreničky do zásuvky SEASON, 6 ks

Koreničky do zásuvky sú, ako už názov napovedá, ideálne pre umiestnenie do zásuvky kuchynskej linky. Korenie uložené naležato je dobre viditeľné , koreničke je možné brať a používať jednotlivo alebo premiestniť na kuchynskú linku naraz aj so stojanom vybaveným veľkými úchytmi pre ľahké prenášanie . Stojany s koreničkami v zásuvkách je možné radiť do zostáv .

Koreničky do zásuvky SEASON 6 ks, biela a antracitová

Koreničky v úzkom stojane SEASON, 6 ks

Súprava koreničiek v úzkom stojane je vhodná pre umiestnenie korenia pri zadnej stene kuchynskej linky, na boku vo vnútri skriniek aj na jedálenskom stole. Korenie je uložené prehľadne a  s úsporou miesta . Stojan je vybavený veľkými úchytmi pre ľahké prenášanie

Koreničky v úzkom stojane SEASON 6 ks, biela a antracitová

Koreničky v stojane SEASON, 8 ks

Súprava koreničiek v stojane je výborná pre umiestnenie na kuchynskej linke, v zásuvkách, v skrinkách aj na jedálenskom stole. Korenie je uložené prehľadne , stojanček je vybavený veľkými úchytmi pre ľahké prenášanie. 

Koreničky v stojane SEASON 8 ks, biela a antracitová

Koreničky v otočných stojanoch SEASON, 8 a 16 ks

A predsa sa točí! Koreničky umiestnené v  otočných stojanoch sú určené pre umiestnenie na kuchynskej linke aj jedálenskom stole. Korenie je uložené prehľadne, vďaka otočnému stojanu aj ľahko dostupné .

Koreničky v otočnom stojane SEASON 16 ks, antracitová

Obe súpravy sú dodávané s násypkou pre ľahké plnenie korením, násypka je uložená v úchyte sojana.

Koreničky v otočnom stojane SEASON 8 a 16 ks, biela a antracitová  

Koreničky SEASON 3 ks

Náhradné koreničky vhodné pre všetky súpravy SEASON. 

Koreničky SEASON 3 ks, biela a antracitová

Sklenené dózy, viečka, uzávery a násypka sú vhodné do umývačky, stojany čistite vlhkou utierkou.