Mlynčeky VIRGO: Elegancia, priezračný materiál aj špeciál na chilli!

| Štítky: Novinky

S mlynčekom na korenie je to ako so ženou. Keď nájdete ten svoj, máte ho na celý život, hovorila s úsmevom britská kuchárska star Jamie Oliver. Ale ktorý je ten pravý? Jamie vám skôr neporadí, ale my v TESCOME áno – luxusné mlynčeky VIRGO, na tie sa dá vždy spoľahnúť!


Malé, stredné, veľké. Na soľ, korenie alebo chilli. Alebo také, ktoré môžete použiť na soľ alebo korenie podľa toho, ako sa vám to hodí. Štýlové priehľadné alebo luxusné drevené. V línii VIRGO sa nájde mlynček pre každého! „Ako pre transparentné, tak drevené mlynčeky platí, že majú vysoko odolný a účinný mlecí mechanizmus s nastaviteľnou hrúbkou mletia. A obidva sú charakteristické nadčasovým dizajnom,“ vysvetľuje hlavný dizajnér TESCOMY a autor mlynčekov Ladislav Škoda.

Tak ktorý z nich si máte vybrať? To záleží nielen na vašom vkuse, ale tiež štýlu kuchyne. „Konzervatívnejší užívateľ, ktorý má kuchyňu klasického strihu, siahne po drevenom mlynčeku. To fanúšikovia moderného dizajnu zase pre transparentné, ktoré sa viac hodia do kuchyne, kde dominujú priame a čisté línie,“ dodáva Škoda.

Wood, nadčasová elegancia

Luxusnými mlynčekmi VIRGO WOOD z ušľachtilého gumovníka brazílskeho dochutíte pokrmy čerstvo mletým korením alebo soľou. Aké korenie je vo vnútri, poznáte jednoducho– na mlynček so soľou nasadíte biely rozlišovací krúžok a na mlynček s korením čierny.

Mlynček na korenie/soľ VIRGO WOOD 14 cm
Mlynček na korenie/soľ VIRGO WOOD 18 cm
Mlynček na korenie/soľ VIRGO WOOD 24 cm
Mlynček na korenie/soľ VIRGO WOOD 28 cmUhladený, minimalistický dizajn

Mlynčeky z priehľadného plastu a nehrdzavejúcej ocele sa jednoducho plnia a sú transparentné, vždy budete vedieť, koľko korenia alebo soli zostáva vo vnútri. Mlynčeky sme rozlíšili aj farbou mlecieho mechanizmu , biela pre soľ, antracitová pre korenie.

Mlynček na korenie VIRGO 14 cm
Mlynček na korenie VIRGO 16 cm
Mlynček na korenie VIRGO 24 cm
Mlynček na soľ VIRGO 14 cm
Mlynček na soľ VIRGO 16 cm
Mlynček na soľ VIRGO 24 cm

Stvorený len a len na chilli!

A niečo pre fanúšikov pikantných jedál. Chilli už nemusíte „o-pa-tr-ne“ sypať z vrecka alebo drviť v mažiari. Mlynček na chilli VIRGO si s pikantnými papričkami hravo poradí a dochucovať môžete priamo nad panvicou, hrncom alebo tanierom – presne toľko pikantného chilli, koľko chcete. Šikovné viečko na dne mlynčeka zabráni štipľavým zvyškom papriky putovať na nechcené miesta.

Mlynček na chilli papričky VIRGO 16 cm