Novinky december 2013

| Štítky: novinky a vychytávky

sunkovar.jpg
sunkovar2.jpg

Šunkovar PRESTO, s teplomerom

Kúzelný celoplastový šunkovar na výrobu domáce šunky bez farbív a konzervantov je na svete! Šunkovar s teplomerom je ideálny pre prípravu čerstvej bravčovej, kuracej alebo morčacej šunky, možno ho použiť aj na prípravu terin, paštét alebo tradičných zemiakov so smotanou. Šunkovar je vyrobený zo špeciálneho tepelne odolného plastu, ktorý je na rozdiel od klasických hliníkových šunkovarov zdravotne celkom nezávadný, spodná časť šunkovaru je opatrená žiaruvzdornými silikónovými nožičkami. Súčasťou balenia je podrobný návod vrátane 9 originálnych receptov a redukcie pre prípravu polovičnej porcie šunky.

silikon2.jpg


Miska FUSION Diet Revolution

silkon.jpg

Miska FUSION Diet Revolution 15×8 cm, 18×10 cm

Šetrne varené v pare alebo zapekané bez kvapky tuku – nízko kalorické a skvelo chutné pokrmy pripravené v revolučných silikónových miskách podporia vaše diétne rozhodnutie! Pružný a žiaruvzdorný silikón, dobre tesniaca pokrievka, naparovací diel a do detailu premyslený dizajn vytvorí behom varenia v miskách unikátnu mikroklímu, vďaka ktorej pokrmy získajú prirodzene intenzívnu chuť, nie je potrebné ich prisoľovať, zbytočne koreniť a sú bohato šťavnaté. Misky FUSION Diet Revolution možno použiť vo všetkých typoch rúr vrátane mikrovlnnej aj pre prípravu pokrmov chladených v chladničke. Súčasťou každého balenia je diétna kuchárska kniha s 15 originálnymi receptami pripravenými v spolupráci s predným českým dietológom MUDr. Robinom Urbánkom.
panvica_signal.jpg

Panvica ecoPRESTO Signal

Panvica ecoPRESTO Signal je vybavená unikátnym indikátorom, ktorý signalizuje dosiahnutie optimálnej teploty pre vyprážanie. Ako náhle teplota vo vnútri panvice dosiahne 150 stupňov Celzia, dobre viditeľný indikátor na rukoväti zobrazí známe červené logo „tescoma“. A to je ten správny signál, ktorý znamená – začnite vyprážať práve teraz! Skvelá vychytávka pre začínajúcich kuchárov aj skúsených matadorov, ktorým pomôže s vyprážaním a panvica navyše ochráni pred zbytočným prehrievaním a nechceným poškodením.
krajac.jpg

Strúhadlo s keramickou čepeľou VITAMINO, nastaviteľné

Jediné strúhadlo s keramickou čepeľou na svete, s ktorým naplátkujete ovocie a zeleninu podľa ľubovoľnosti na tenké, stredné alebo hrubé plátky! „Zdravú líniu“ VITAMINO totiž rozširujeme o vychytané strúhadlo s mimoriadne ostrou keramickou čepeľou a nastaviteľnou hrúbkou plátku 1, 2 alebo 3 mm. Samozrejmosťou je zatláčadlo a protišmyková úprava pre komfortné a bezpečné použitie.
noz_na_masove_kapsy.jpg

Nôž na mäsové kapsy HOME PROFI 13 cm

Pochutnávate si radi na plnených mäsových kapsách? Vyskúšajte špeciálny nôž s obojstranne naostrenou špičkou čepele, ktorá ľahko prenikne do plátku mäsa a nareže ho do potrebnej šírky a hĺbky. Je vynikajúci aj na špikovanie mäsa alebo oddeľovanie chrupaviek a drobných kostí.
vykrajovac.jpg

Vykrajovací nôž na papriku PRESTO

Dochádza vám pri čistení paprík ostrým nožom odvaha aj trpezlivosť? Vyskúšajte unikátny celoplastový vykrajovací nôž – čepeľou s jemnými zúbkami ľahko vykrojíte stopku a kruhovým očkom pohodlne odstránite rebrá aj s jadierkami vo vnútri papriky.
stojan.jpg
Stojan zo žiaruvzdorného silikónu oceníte pri zapekaní obložených bagiet v rúre alebo rozpekaní mrazeného pečiva aj pri príprave obkladaných bagiet alebo natieraných rožkov a ich podávaní.