Novinky november 2013

| Štítky: novinky a vychytávky

dvojpanvica.jpg

Obojstranná panvica PRESTO ø 26 cm


Prvotriedna dvojdielna panvica pre ľahké a rýchle obojstranné vyprážanie, pečenie a dusenie pokrmov. Ideálna na prípravu vysokých španielskych a talianskych omeliet typu tortilla alebo frittatas, ale aj plnenej zemiakovej placky, mäsových káps, vaječných omeliet, pečeného pstruha alebo palaciniek s ovocím. Potrebujete dve samostatné panvice? Stačí rozpojiť a hneď máte dve panvice s priemerom 26 cm! S kvalitným nepriľnavým povrchom, vhodná pre elektrické, plynové a sklokeramické sporáky.

Obráťte panvicu, nie omeletu!

etazerka.jpg

Etažérka 3-poschodová DELÍCIA


Dva vianočné alebo zimné motívy na jedinej etažérke! Obojstranne potlačené trojposchodové etažérky sú vyrobené z extra silnej potravinárskej lepenky, na ktorú môžete cukrovinky pokladať bez papierových košíčkov alebo iných obalov. Lepenka je opatrená špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá odoláva mastnote a dodá etažérke dlhodobo skvelý vzhľad. Po skončení Vianoc etažérku jednoducho rozložíte, utriete a úsporne schováte až do budúcich sviatkov…

Tri poschodia dobrôt!
omeletky.jpg

Obracačka na palacinky s roztieračom DELÍCIA


Príprava aj tých najtenších palaciniek bude vďaka rozotieraču a žiaruvzdornej obracačke ľahká a rýchla. Pár ťahov po panvici a je to!

Vyliať, rozotrieť, obrátiť a hotovo!

misky.jpg

Misky plastové DELÍCIA, súprava 3 ks


Trio plastových mini misiek s odmerkou, lievikom a rukoväťou v objemoch 150, 250 a 400 ml oceníte pri odmeriavaní a prehľadnom chystaní surovín potrebných pri každoročnom veľkom vianočnom pečení. Úžasne skladné, úžasne mini!

Ingrediencie po ruke!

bambini.jpg

Detská fľaša so slamkou BAMBINI, 300 ml


Praktická detská fľaša s mäkkou silikónovou slamkou, ktorá je šetrná k detským ďasnám a zúbkom. Pružná slamka sa po použití ľahko schová pod viečko, neprekáža a zostáva čistá. Vďaka silikónovému tesneniu uzavretá fľaša dokonalo tesní a nápoj nevyteká do tašky alebo kočíka. V atraktívnych farbách, s plastovou karabinkou pre zavesenie, vhodná pre nezbedníkov od 12 mesiacov.

Pitný režim bez prehovárania.

termohrncek.jpg

Cestovný termohrnček CONSTANT 0,4 l, nerez


Dvojplášťový vákuový termohrnček s rukoväťou pre pravo aj ľavoruké použitie a dokonalo tesniacim uzáverom je ideálnym zdrojom osvieženia pri cestovaní alebo v kancelárii, pri bežnom použití je nerozbitný. A čo ešte dokáže? Vďaka vákuu uchová nápoje horúce alebo studené skutočne dlho! Vyrobený vo vnútri aj vonku z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele.

Kávičku? Prečo nie!

krajac_suprava.jpg
krajac_jablka.jpgkrajac_broskyne.jpg
krajac_mango.jpgkrajac_paradajky.jpg

Krájač jablka, broskyne, manga, paradajky HANDY


Krájač so štyrmi výmennými čepeľami z nerez ocele je ideálny pre pohodlné a rýchle porciovanie jabĺk, broskýň alebo nektariniek, manga a paradajok. Nechýba praktická krájacia podložka a stojanček pre ľahké a bezpečné použitie a skladovanie.

hamburger.jpg

Tvorítko na hamburgery PRESTO


Naplniť, utlačiť, zarovnať a vyklopiť. Príprava mäsových hamburgerov nebola nikdy jednoduchšia! Hamburgery budú vždy jeden ako druhý, rovnako veľké, rovnako prepečené a rovnako šťavnaté.

Spoľahnite sa na chytré tvorítko!

noznice_na_bylinky.jpg

Nožnice na bylinky PRESTO, 20 cm


Chcete ušetriť v kuchyni až päťkrát viac času? Použite na bylinky a zelené vňate nožnice s piatimi radmi ostrých čepelí! Jediným strihom pripravíte päťkrát viac drobných kúskov byliniek než pri ich krájaní nožom. Alebo môžete bylinky nastrihať rovno do taniera s voňavou polievkou. Nožnice sú opatrené ochranným puzdrom a vychytaným čistítkom pre ľahké odstránenie zvyšku byliniek.

Päťkrát rýchlejšie!