Novinky SEPTEMBER 2016

| Štítky: novinky a vychytávky

01.png

Panvica ULTIMA ø 20, 24, 26 a 28 cm

Predstavujeme vám špičkovú líniu panvíc ULTIMA, ktorá v sebe spája niekoľko jedinečných vlastností! Panvice ULTIMA sú vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, rýchlo sa rozohrievajú a vyprážanie je tak veľmi intenzívne , súčasne antiadhézna povrchová úprava zabraňuje pripaľovaniu. Inovatívny je aj dizajn rukoväte s priestorom na odkladanie kuchynského náradia . Hlboké telo panvice ponúka možnosť prípravy väčšieho množstva jedla naraz.Představujeme vám špičkovou linii pánví ULTIMA, která v sobě spojuje několik jedinečných vlastností!


Nerezová panvica, ktorá nepripaľuje!

video.gif



02.png Tenderizer na mäso PRESIDENT

Milovníci steakov a červeného mäsa, spozornite! Predstavujeme vám tenderizer na mäso PRESIDENT tej najvyššej kvality, s dokonale premysleným dizajnom a novým spôsobom použitia . Vďaka ostrej čepeli z nehrdzavejúcej ocele a kolísavému pohybu mäso prekrojíte a zvláčnite po celej ploche bez toho, aby ste museli naklepávať či inak narušovať jeho štruktúru. Každé sústo preto bude šťavnaté a krehké .

Ukolíšte steaky k dokonalosti!




Termoizolačný kabátik TEO, 1,25 l a 1,7 l

Vriaci či ľadovo vychladený čaj? Kabátik šitý na mieru kanviciam TEO a TEO TONE uchová teplotu oboch nápojov omnoho dlhšie! Dva zipsy zaručia jednoduché nasadenie kabátika na kanvicu, umývateľná vonkajšia vrstva v atraktívnom striebornom prevedení perfektne ladí so všetkými farebnými variantmi kanvíc TEO a TEO TONE!

Uchová teplotu vašich nápojov dlhšie!




Dekorovací stojan DELÍCIA ø 29 cm

Kto raz vyskúša zdobenie na dekorovacom stojane DELÍCIA, zamiluje sa do všetkých jeho výhod! Stabilný podstavec, otočný podnos a kĺb na nakláňanie zaručujú pohodlné zdobenie tort zo všetkých možných strán a uhlov . Zo silikónovej podložky naklonená torta neskĺzne , s presným naporciovaním pomôže raster na jej povrchu. A tá najväčšia výhoda? Podnos je odnímateľný a svoju tortu môžete po dokončení aj s podnosom uložiť do chladničky alebo dať na stôl a hneď servírovať!

Najlepší dekorovací stojan na trhu!


Náhradný dekorovací podnos pre stojan DELÍCIA ø 29 cm


Pokiaľ pripravujete viac tort za sebou, bez náhradného dekorovacieho podnosu sa nezaobídete. Určené pre Dekorovací stojan DELÍCIA ø 29 cm.



Prenášacia lopatka na torty DELÍCIA


Premiestniť korpus, hotovú tortu či roládu? O to sa postará pružná lopatka DELÍCIA ! Ľahko sa s ňou podoberá, jednoducho prenáša a múčniky sa na ňu nelepia .

Pri prenášaní veľkých cukroviniek nenahraditeľná!




Zdobiace trysky DELÍCIA 13 ks, nerezové


Milujete prekrásne filigránsky zdobené šperky, prepracované do posledného detailu ? Tak presne také môžu byť teraz aj vaše torty, cupcaky a všetky druhy cukroviniek ! Majstrami sa stanete vďaka zdobiacim tryskám DELÍCIA. Sú vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele , doplnené o dva štetčeky pre jednoduché čistenie a uložené v praktickej krabičke s priehľadným viečkom. 


Vhodné pre všetky zdobiace vrecká DELÍCIA!



Samouzatváracie silikónové trysky DELÍCIA, 2 ks, 10 vreciek


Odteraz bude plnenie, zdobenie aj odkladanie vreciek s tekutou náplňou bez otravného kvapkania a vytekania obsahu! Ako je to možné? Vďaka pružnej samouzatváracej tryske na jednej a praktickej svorke na druhej strane vrecka. Vnútorný povrch vrecka je nepriľnavý , náplň sa naň nelepí a možno ju ľahko vytlačiť. Z vonkajšej strany je vrecko protišmykové, práca s ním je mimoriadne jednoduchá . Pre redšie náplne voľte ružovú silikónovú trysku, pre tuhšie náplne trysku hnedú.

STOP vytekaniu náplne z vrecka!



Zdobiace vrecká pre samouzatváracie silikónové trysky DELÍCIA 35 cm


Ideálne na použitie so Samouzatváracími silikónovými tryskami DELÍCIA, prípadne inými tryskami DELÍCIA alebo bez trysiek s odstrihnutou špičkou. 

Vrecko s mnohými PLUS!




Stojan s tryskami a zdobiacimi vreckami DELÍCIA


V unikátnom stojane môžete zdobiace vrecká ľahko plniť a kedykoľvek ich do stojana počas zdobenia odložiť . A aby ste nemuseli zháňať dekoračné trysky a zdobiace vrecká, rovno ich prikladáme, v zloženom stojane ich totiž môžete bez problémov skladovať.


Stojan, ktorý rastie!



Krájač na cesto DELÍCIA


Dajte svojmu pečeniu nový rozmer! Krájač na cesto DELÍCIA ľahko zmeria hrúbku, šírku aj dĺžku cesta . A samozrejme krája , vaše cookies tak budú jeden ako druhý, recept je priložený. Krájač taktiež ľahko premení na mililitre lyžice, lyžičky a hrnčeky z „hrnčekových“ receptov, prenesie pripravené cukrovinky na plech, alebo zhrnie zvyšky cesta a múky z pracovného stola. 


Krája, meria, premieňa, zhŕňa a prenáša!



10.png

Dóza na sušienky DELÍCIA ø 20 cm



Pretože tie najkrajšie darčeky sú vyrábané ručne, upečte sušienky a darujte ich v krásnej štýlovej dóze ! Vojde sa do nej až 70 kúskov , praktické papierové košíčky na uloženie sušienok a recepty dostanete s dózou! Skvele ju využijete aj na skladovanie vašich domácich sušienok a ich podávanie ku káve alebo čaju.


Výnimočný darček pre vašich najbližších!

Košíčky na sušienky DELÍCIA ø 8,0 cm, ø 8,0 cm, 60 ks


Košíčky na domáce sušienky v troch rôznych farbách pomôžu s uložením vami upečených sušienok do Dózy na sušienky DELÍCIA.



Maslovačka DELÍCIA, 2 ks

Dve maslovačky a každá iná, na veľké plochy aj drobné cukrovinky. O dokonalú funkciu sa postará kvalitné pružné nylonové vlákno, odolné až do 150 °C.


Jedna proste nestačí!