Novinky SEPTEMBER 2016

| Štítky: novinky a vychytávky

01.png

Panvica ULTIMA ø 20, 24, 26 a 28 cm

Predstavujeme vám špičkovú líniu panvíc ULTIMA, ktorá v sebe spája niekoľko jedinečných vlastností! Panvice ULTIMA sú vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, rýchlo sa rozohrievajú a vyprážanie je tak veľmi intenzívne , súčasne antiadhézna povrchová úprava zabraňuje pripaľovaniu. Inovatívny je aj dizajn rukoväte s priestorom na odkladanie kuchynského náradia . Hlboké telo panvice ponúka možnosť prípravy väčšieho množstva jedla naraz.Představujeme vám špičkovou linii pánví ULTIMA, která v sobě spojuje několik jedinečných vlastností!


Nerezová panvica, ktorá nepripaľuje!

video.gif02.png Tenderizer na mäso PRESIDENT

Milovníci steakov a červeného mäsa, spozornite! Predstavujeme vám tenderizer na mäso PRESIDENT tej najvyššej kvality, s dokonale premysleným dizajnom a novým spôsobom použitia . Vďaka ostrej čepeli z nehrdzavejúcej ocele a kolísavému pohybu mäso prekrojíte a zvláčnite po celej ploche bez toho, aby ste museli naklepávať či inak narušovať jeho štruktúru. Každé sústo preto bude šťavnaté a krehké .

Ukolíšte steaky k dokonalosti!
Termoizolačný kabátik TEO, 1,25 l a 1,7 l

Vriaci či ľadovo vychladený čaj? Kabátik šitý na mieru kanviciam TEO a TEO TONE uchová teplotu oboch nápojov omnoho dlhšie! Dva zipsy zaručia jednoduché nasadenie kabátika na kanvicu, umývateľná vonkajšia vrstva v atraktívnom striebornom prevedení perfektne ladí so všetkými farebnými variantmi kanvíc TEO a TEO TONE!

Uchová teplotu vašich nápojov dlhšie!
Dekorovací stojan DELÍCIA ø 29 cm

Kto raz vyskúša zdobenie na dekorovacom stojane DELÍCIA, zamiluje sa do všetkých jeho výhod! Stabilný podstavec, otočný podnos a kĺb na nakláňanie zaručujú pohodlné zdobenie tort zo všetkých možných strán a uhlov . Zo silikónovej podložky naklonená torta neskĺzne , s presným naporciovaním pomôže raster na jej povrchu. A tá najväčšia výhoda? Podnos je odnímateľný a svoju tortu môžete po dokončení aj s podnosom uložiť do chladničky alebo dať na stôl a hneď servírovať!

Najlepší dekorovací stojan na trhu!


Náhradný dekorovací podnos pre stojan DELÍCIA ø 29 cm


Pokiaľ pripravujete viac tort za sebou, bez náhradného dekorovacieho podnosu sa nezaobídete. Určené pre Dekorovací stojan DELÍCIA ø 29 cm.Prenášacia lopatka na torty DELÍCIA


Premiestniť korpus, hotovú tortu či roládu? O to sa postará pružná lopatka DELÍCIA ! Ľahko sa s ňou podoberá, jednoducho prenáša a múčniky sa na ňu nelepia .

Pri prenášaní veľkých cukroviniek nenahraditeľná!
Zdobiace trysky DELÍCIA 13 ks, nerezové


Milujete prekrásne filigránsky zdobené šperky, prepracované do posledného detailu ? Tak presne také môžu byť teraz aj vaše torty, cupcaky a všetky druhy cukroviniek ! Majstrami sa stanete vďaka zdobiacim tryskám DELÍCIA. Sú vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele , doplnené o dva štetčeky pre jednoduché čistenie a uložené v praktickej krabičke s priehľadným viečkom. 


Vhodné pre všetky zdobiace vrecká DELÍCIA!Samouzatváracie silikónové trysky DELÍCIA, 2 ks, 10 vreciek


Odteraz bude plnenie, zdobenie aj odkladanie vreciek s tekutou náplňou bez otravného kvapkania a vytekania obsahu! Ako je to možné? Vďaka pružnej samouzatváracej tryske na jednej a praktickej svorke na druhej strane vrecka. Vnútorný povrch vrecka je nepriľnavý , náplň sa naň nelepí a možno ju ľahko vytlačiť. Z vonkajšej strany je vrecko protišmykové, práca s ním je mimoriadne jednoduchá . Pre redšie náplne voľte ružovú silikónovú trysku, pre tuhšie náplne trysku hnedú.

STOP vytekaniu náplne z vrecka!Zdobiace vrecká pre samouzatváracie silikónové trysky DELÍCIA 35 cm


Ideálne na použitie so Samouzatváracími silikónovými tryskami DELÍCIA, prípadne inými tryskami DELÍCIA alebo bez trysiek s odstrihnutou špičkou. 

Vrecko s mnohými PLUS!
Stojan s tryskami a zdobiacimi vreckami DELÍCIA


V unikátnom stojane môžete zdobiace vrecká ľahko plniť a kedykoľvek ich do stojana počas zdobenia odložiť . A aby ste nemuseli zháňať dekoračné trysky a zdobiace vrecká, rovno ich prikladáme, v zloženom stojane ich totiž môžete bez problémov skladovať.


Stojan, ktorý rastie!Krájač na cesto DELÍCIA


Dajte svojmu pečeniu nový rozmer! Krájač na cesto DELÍCIA ľahko zmeria hrúbku, šírku aj dĺžku cesta . A samozrejme krája , vaše cookies tak budú jeden ako druhý, recept je priložený. Krájač taktiež ľahko premení na mililitre lyžice, lyžičky a hrnčeky z „hrnčekových“ receptov, prenesie pripravené cukrovinky na plech, alebo zhrnie zvyšky cesta a múky z pracovného stola. 


Krája, meria, premieňa, zhŕňa a prenáša!10.png

Dóza na sušienky DELÍCIA ø 20 cmPretože tie najkrajšie darčeky sú vyrábané ručne, upečte sušienky a darujte ich v krásnej štýlovej dóze ! Vojde sa do nej až 70 kúskov , praktické papierové košíčky na uloženie sušienok a recepty dostanete s dózou! Skvele ju využijete aj na skladovanie vašich domácich sušienok a ich podávanie ku káve alebo čaju.


Výnimočný darček pre vašich najbližších!

Košíčky na sušienky DELÍCIA ø 8,0 cm, ø 8,0 cm, 60 ks


Košíčky na domáce sušienky v troch rôznych farbách pomôžu s uložením vami upečených sušienok do Dózy na sušienky DELÍCIA.Maslovačka DELÍCIA, 2 ks

Dve maslovačky a každá iná, na veľké plochy aj drobné cukrovinky. O dokonalú funkciu sa postará kvalitné pružné nylonové vlákno, odolné až do 150 °C.


Jedna proste nestačí!