Obchodná spolupráca - B2B

| Štítky:

V oblasti B2B spolupracujeme v rôznych oblastiach s celou radou veľkých aj lokálnych spoločností. Budeme radi, keď medzi ne bude patriť aj tá vaša.

Čo ponúkame


predmety.gif

REKLAMNÉ PREDMETY

Hľadáte pre svojich zákazníkov, partnerov alebo zamestnancov reklamné darčeky, ktoré sú originálne, pekné a navyše ich budú mať v ruke každý deň? Vyberte si z našej širokej ponuky reklamných predmetov alebo darčekových setov do kuchyne.


vybaveni.gif

VYBAVENIE

Prevádzkujete reštauráciu, hotel, alebo iné stravovacie zariadenie, a potrebujete ho vybaviť kuchynskými potrebami? Máme pre vás kompletný sortiment výrobkov do kuchyne za ceny, ktoré vás prekvapia.partnerstvi.gif

PARTNERSTVO

Má vaša značka vernostný alebo bonusový program, do ktorého hľadáte silného partnera s atraktívnym tovarom? TESCOMA je lídrom trhu kuchynských potrieb s dobrým renomé a tradíciou. Sme partnerom vernostných programov spoločností DM drogerie, Slovnaft, Telekom, Walmark, Prvá Stavebná Sporiteľňa, Lyreco, Hyza, Activa, Považský cukrovar a.s., Diners Club a rady ďalších. Pripravíme vám návrh spolupráce a zaistíme jej kompletnú realizáciu.

telekom.jpg diners.jpg slovnaft.jpg 
 povazskycukor.jpg Walmark-slogan-2012.png 

Prečo spolupracovať s Tescomou

Sme renomovaná česká spoločnosť. Vo svojom obore sme jednotkou na českom a slovenskom trhu a predné pozície si udržujeme aj v zahraničí. Vyvíjame, navrhujeme a predávame originálne, kvalitné a dokonalo funkčné výrobky pre každého. Značku TESCOMA pozná 90 % spotrebiteľov.