POWER GRIL PARTY TIME: Grilujte už 5 minút od zapálenia uhlia!

| Štítky: Novinky

Leto sa blíži a k nemu neodmysliteľne patrí… Jasné, poriadna a výdatná grilovačka! Že hľadáte gril, na ktorý sa môžete spoľahnúť? S POWER GRILOM našej novej línie PARTY TIME zistíte, že príprava chrumkavých pochúťok pod holým nebom môže byť rýchla a komfortná. Jednoducho brnkačka!

Grilovanie bez čakania!

Každý, kto niekedy griloval, vie, že rozpáliť gril môže byť problém. Pokiaľ sa rozžeravia uhlíky na ideálnu teplotu, trvá to. A občas aj zbytočne dlho. Preto sme v DESIGN CENTRE vyvinuli unikátny gril z kvalitnej nerezovej ocele , ktorý vás raz a navždy tohto problému zbaví!

Čo ho robí výnimočným? Vychytaný turbo ventilátor, ktorý poháňajú tužkové batérie. Gril je vysoko výkonný a kus bravčovej krkovičky alebo kúsky kuraťa môžete pokladať na rošt už päť minút po zapálení dreveného uhlia! „Ventilátor horúci vzduch rozvádza po celej ploche grilovacieho roštu, takže pokrmy sú rovnomerne prepečené . Teplotu grilu je možné bezproblémovo regulovať,“ vysvetľuje dizajnér TESCOMY a autor grilu František Fiala

power_gril_ventilator.jpg

Gril nedymí!

POWER GRIL  má aj ďalšie výhody, ktoré musí každý fanúšik grilovania oceniť. Vďaka originálnej konštrukcii tuk z mäsa nesteká na rozžeravené uhlie, otravný štípajúci dym vás tak už nebude trápiť. Telo grilu naviac nepáli, takže sa dá bezpečne prenášať. Príjemným bonusom sú jeho rozmery, je teda skladný a dá sa ľahko vyčistiť.

A čo doplňovanie uhlia v priebehu pečenia lahôdok? Žiaden strach, aj na to sme mysleli. Uhlie sa sype do zásobníka, ktorý je pod stredovou časťou roštu. A práve tá je odnímateľná! Rošt aj s dobrotami tak nemusíte skladať (a nemusíte hľadať miesto pre odloženie špinavého roštu), ako je bežné pri obyčajných griloch. „Verím, že atraktívny dizajn, prvotriedny materiál a praktické detaily robia z výrobku gril, ktorý si obľúbia nielen slovenské domácnosti,“ dodáva Fiala.


A nezabudnite, že k správnej grilovačke patrí aj správne náradie a pomôcky . Veď marináda potrebuje maslovačku, klobása zase obracačku… Pokiaľ ste skutoční fajnšmekri, odporúčame „cool“ úbor v podobe džínsovej zástery , v ktorej vám to nielen pristane, ale zároveň budete za majstra grilu!