Razítka DELÍCIA: Vytlačte si báječné sušienky, tento raz veľkonočné!

| Štítky: Novinky

Staňte sa sladkým tlačiarom! Nebudete však tlačiť noviny, ale úžasné veľkonočné cukrovinky s jedinečnými motívmi. S novinkou v podobe razítkovej súpravy vám pôjde jarné pečenie raz dva !


Razítka sa vracajú!

Vytlačte si báječné sušienky, tento raz veľkonočné! Domáce maslové alebo perníkové, proste sušienky jedna báseň... Razítková súprava DELÍCIA s veľkonočnými motívmi obsahuje guľatý vykrajovač, veľké razítko a šesť ľahko vymeniteľných silikónových „podušiek“ s nádhernými motívmi sviatkov jari.

Razítko na sušenky DELÍCIA, 6 velikonočních motivů

Razítka v rade DELÍCIA sme na trh uviedli vôbec prvýkrát minulý rok na jeseň a  úspech bol obrovský! Hlavne po detských motívoch s roztomilými zvieratkami sa doslova „zaprášilo“, veľmi podobne dopadli aj razítka s  vianočnými sušienkovými dekórmi .

Zvířátkové motivy

Razíme Veľkú noc

Veľká noc je síce za nami, ale veríme, že aj túto, rýdzo jarne ladenú súpravu nenechajú zákazníci bez povšimnutia. Súčasťou balenia je opäť 9 pôvodných receptov na sušienkové cesto s rôznymi príchuťami.

Velikonoční motivy

Príprava sušienok pomocou razítok je ľahká a do vykrajovania a razenia dekórov sa môžu s nadšením pustiť aj deti . Silikónové dekóry sú uložené v zásobníku vo vnútri razítka, súprava je perfektne skladná .

Příprava cukroví s pomocí razítkové soupravy DELÍCIA je snadná!

Prajeme vám krásne jarné pečenie!