Stovky ľadových kociek a ďalšie novinky TESCOMA: Ľadovo svieže leto!

| Štítky: Novinky

Leto? To sú výlety, návštevy kúpalísk alebo napríklad večerné párty s priateľmi. A aby ste všetky tieto radosti zvládli s chladnou hlavou, odporúčame vám zaobstarať si parádnu cool výbavu – kúzelné vrecká na stovky ľadových kociek, štýlovú chladiacu tašku nielen na víno a takmer povinnú letnú výbavu v podobe termobrašien, termotašiek a termokošíkov!

Vaše víno si zaslúži správnu teplotu!

Potrebujete rýchlo vychladiť biele, ružové alebo šampanské víno na ideálnu teplotu? Vyskúšajte našu vychytanú plastovú chladiacu tašku UNO VINO ! Naplňte ju z jednej tretiny kockami ľadu, do polovice doplňte studenou vodou, vložte víno a do originálne riešeného očka navlečte utierku na utieranie orosenej fľaše. Biele víno o izbovej teplote sa na ideálnu teplotu vychladí približne za 10 minút a zostane vychladené počas celého podávania.

Chladiaca taška UNO VINO

S očkom a sťahovacím uzáverom

Chladiaca taška UNO VINO je praktickou a cenovo dostupnou náhradou za tradičné kovové alebo plastové chladiace nádoby na víno. Funguje na rovnakom princípe ako tradičné chladiace nádoby, plní sa studenou vodou a ľadom, do ktorej sa fľaša s vínom pred aj počas podávania vkladá. Tento typ chladenia vína je veľmi účinný . Víno o izbovej teplote sa rýchlo vychladí a vychladené vydrží po celú dobu podávania. Chladiaca taška UNO VINO je vybavená originálne riešeným očkom na utierku na osušenie fľaše a sťahovacím uzáverom pre ľahké prenášanie.  

Chladiaca taška UNO VINO, použitie

Stovky ľadových kociek!

Potrebujete takmer okamžite stovky ľadových kociek? Žiadny problém! Novinka v rade PRESTO obsahuje desať vreciek , každý s kapacitou 28 ľadových kociek . Celkom možno teda so súpravou desiatich jednorazových vreciek PRESTO pripraviť 280 ľadových kociek. Vrecká na ľadové kocky PRESTO sú samo uzatváracie. Po napustení vodou a otočení dnom nahor sa vrecko samo uzatvorí a počas uloženia v mrazničke nevyteká.

Vrecká na ľadové kocky PRESTO, 280 ks

Leto je cool!

K horúcemu letu patria vychladené nápoje rovnako, ako k zimnému nečasu horúci čaj. Nie je snáď horšia kombinácia, než spaľujúci žiar a teplé pivo. Alebo teplá limonáda. Osvedčenou radou v sortimente značky TESCOMA sa stala línia COOLBAG , ktorá rieši veľký letný problém – čo bolo ešte studené, je už dávno teplé, teda nepožívateľné . S termotaškami a termobrašnami s dózami a gélovou vložkou tento problém už nehrozí!

Gélový chladič ako obrana proti teplu.

Tašky aj brašne z polyesterovej textílie v troch žiarivých farbách - citrónovo žltá, hráškovo zelená, blankytne modrá – sú vybavené účinnou termoizolačnou vložkou s alumíniovou fóliou, kvalitným zipsovým uzáverom a gélovým chladičom, ktorý predlžuje chladiaci účinok tašiek COOLBAG. Netoxický gélový chladič COOLBAG je opatrený špeciálnym ochranným návlekom, ktorý ho chráni pred primŕzaním v mrazničke a pred rosením po vybratí z mrazničky. Chladič sa vkladá na dno tašky alebo brašny a v prípade dvoch dóz odporúčame vložiť chladič medzi dózy.

Termobrašna a termotaška COOLBAG

Termobrašne s gélovým chladičom COOLBAG ponúkame v dvoch veľkostiach – s jednou a s dvoma plastovými dózami, ktoré sú vode odolné a ktorých viečko je opatrené kvalitným silikónovým tesnením.


Dózy dopĺňa dvojdielna praktická vložka , ktorá je ideálna pre dva rôzne pokrmy v jednej dóze, napr. šalát a dresing. Termobrašne a termotašky s gélovým chladičom COOLBAG sú vynikajúce na pláž, pikniky, výlety aj pre nakupovanie v horúcom lete , pretože potraviny, nápoje a pokrmy uložené v termotaške zostávajú vychladené. Gélový chladič môžete kedykoľvek vybrať a tašky použiť na prenášanie alebo uchovanie teplých pokrmov.