Wok PRESIDENT ø 32 cm: Rozumie tajom ázijskej kuchyne!

| Štítky: Novinky

Novinkou prémiového produktového radu PRESIDENT je luxusný wok, teda hlboká panvica s rukoväťou a úchytom na prípravu najmä ázijských pokrmov. Ale pretože našim zákazníkom ponúkame vždy niečo navyše, je wok vybavený celým radom doplnkov.

Luxusný PRESIDENT

Prémiový rad PRESIDENT ponúka zákazníkom celý rad špičkových produktov, či už sú to elektrické mlynčeky, kuchynské náradie s nezameniteľným designom, štýlové sklenené dózy s nerezovými viečkami alebo napríklad luxusné tlakové hrnce . Najnovšie prichádzame s naozaj výnimočným produktom, ktorým je masívny wok PRESIDNET , teda hlboká panvica o priemere 32 centimetrov s rukoväťou a úchytom na prípravu vyprážaných a varených ázijských pokrmov.

Wok PRESIDENT ø 32 cm

Wok je vyrobený z  prvotriednej nehrdzavejúcej trojvrstvovej sendvičovej ocele v tomto zložení: vo vnútri woku je nehrdzavejúca ocel 18/10, uprostred hliník a vonkajšok woku je z nehrdzavejúcej ocele vhodnej pre indukčné varenie. Vďaka trojvrstvovému sendvičovému prevedeniu celej nádoby je teplota vo vnútri woku rovnomerná a stála. Na vyprážanie, varenie a naparovanie pokrmov tak postačí nízky alebo stredný výkon sporáku a malé množstvo tuku.

Wok PRESIDENT ø 32 cm, prierez materiálovým zložením

Wok a ešte oveľa viac

Aby si mohli zákazníci prípravu pokrmov dokonale vychutnať na doslova tisíc spôsobov, súčasťou woku je celý rad praktických doplnkov . Wok je vybavený klenutou pokrievkou na optimálnu cirkuláciu pary vo woku s reguláciou odchodu pary, priestorným naparovacím sitkom naparovacou a odkladacou mriežkou na prípravu zdravých pokrmov varených v pare.

Súčasťou luxusného woku PRESIDENT je bohaté príslušenstvo

Masívna rukoväť a úchyt pokrievky z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele zaručujú komfortnú a bezpečnú manipuláciu s wokom. Súčasťou návodu na použitie woku PRESIDENT je 7 originálnych receptov na prípravu klasických varených , v pare varených a aj vyprážaných ázijských pokrmov. 

Vyprážanie, varenie alebo príprava pokrmov v pare...všestranný wok PRESIDENT

Wok PRESIDENT je vhodný na všetky typy sporákov – plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné .