Zmrzlinovač DELLA CASA: Domáca zmrzlina, ktorú si zamilujete. Zamatová, bez éčok, ako z Talianska!

| Štítky: Novinky

V Taliansku je lahodná, zamatová. Snáď ako nikde inde. Tamojší majstri cukrári o nej pred storočiami hovorievali: „Urobiť dobrú zmrzlinu je veda, to najťažšie z cukrárskeho remesla.“ Lenže dnes tu máme moderné vychytávky od TESCOMY! Zmrzlinovač z línie poctivých domácich dobrôt DELLA CASA vám ukáže, že výroba božskej zmrzliny nie je alchýmia, ale ľahká záležitosť pre každého.

Lacnejšie a zdravšie ako zo supermarketu!

Leto, to sú príjemné teploty, kúpanie, dovolenka, prázdniny, osviežujúce nápoje a samozrejme zmrzlina. Bez nej si teplé mesiace dokáže predstaviť len málokto. Lenže nie je zmrzlina ako zmrzlina. Bravčová želatína, umelé dochucovadlá, palmarín, smotany minimum… Priemyselne vyrábané zmrzliny sú väčšinou plné chémie a náhrad. Že vám nechutia? Že sa bojíte dať ich deťom? So zmrzlinovačom si pripravíte takú, aká vám chutí. A bez éčok a lacnejšie ako zo supermarketu!

Skvelé ľadové nápoje!

Ako na to? Nádobu zmrzlinovača namrazíte, pripravíte zmes podľa priloženého receptu, vlejete do nádoby a 15 až 20 minút premiešavate. Nič viac. Týmto spôsobom vyrobíte až 800 mililitrov zmrzliny podľa svojho gusta. Teda dosť na popoludňajšie maškrtenie pre vás aj vaše ratolesti. „V zmrzlinovači možno naviac pripraviť aj skvelé ľadové nápoje. Pri ich výrobe stačí premiešavať zmes len do chvíle, než získa konzistenciu kokteilu,“ radí tescomácky šéfkuchár Pavel Šnajdr. 

Skvelé recepty!

Na spracovaní diela sme si dali, ako je u nás pravidlom, záležať. Vonkajší plášť zmrzlinovača je z odolného plastu, mraziaca nádoba, ktorá sa dá vybrať, zase z hliníka. Do mrazničky sa tak dá nádoba vkladať samostatne, čo je skvelé pre úsporu miesta. Iste oceníte aj veľkorysý nalievací otvor vo viečku, a tak nie je potrebné ho pri doplňovaní surovín zložiť. Súčasťou balenia sú aj originálne recepty našich kuchárov, okrem iného na skvelú smotanovú, avokádovú alebo jogurtovú zmrzlinu s mangom a zázvorom.

A ešte pre vás máme skvelý tip na záver: pre uchovanie zmrzliny sa výborne hodia naše zdravé dózy do mrazničky PURITY zo špičkového materiálu pre zdravotníctvo. Dózy sú elastické, ľahko sa otvárajú aj zatvárajú a dokonale tesnia. Zmrzlina v nich bude ako v bavlnke!