Dizajn, vývoj a kvalita

files/NOVINKY_SK/new web/01-clanok design/01-hlavicka.jpg

Vyrábame produkty, ktoré ľudia denne držia v rukách. Preto je dokonalá funkcia a tvar kľúčovým faktorom ich úspechu. Dizajn sa teda prirodzene stal alfou a omegou všetkých výrobkov, ktoré privádzame na svet.

Aby sme pre vznik originálneho designu vytvorili dokonalé podmienky , založili sme v roku 2001 vlastné vývojové a design centrum vybavené najmodernejšími technológiami, kde zamestnávame bezmála dve desiatky designérov, konštruktérov a vývojových špecialistov .

Výsledkom investície do tohto strategického rozhodnutia je dlhý rad fantastických ocenení , ale tiež stotisíce spokojných zákazníkov, vzrastajúce renomé značky a jej podiel na svetovom trhu kuchynských potrieb.

Pozrite sa na prehľad výrobkov, ktoré sa môžu pyšniť niektorou z prestížnych dizajnových cien:

 

Dávať výrobkom nový tvar, funkciu, stavať sa do nezvyklých súvislostí, objavovať nové materiály a ich využitie, to všetko sa za viac než desať rokov existencie Design centra v TESCOME stalo prirodzenou a nevyhnutnou súčasťou zrodu a realizácie každého nového výrobku. Nedokážem si pre Tescoma predstaviť inú cestu a navyše, táto cesta nás veľmi baví.
Jiří Vaculík, konateľ

Pre obchodníka je firemný dizajnér vlastne niečo ako interný dodávateľ. Dodávateľ, s ktorým je možné diskutovať o tom, ako bude výrobok vyzerať, akú bude mať farbu, koľko bude približne stáť, ako bude zabalený ... To je tá najlepšia možnosť pre každého obchodníka! A predávať výrobky, pri ktorých poznám ich históriu, ich príbeh, je oveľa príjemnejšie a tiež ľahšie, pretože sú skutočne naše. Verím, že to podobne cítia aj naši zákazníci.
Petr Chmela, konateľ