Nové dizajnové ocenenia pre výrobky TESCOMA

Nové dizajnové ocenenia pre výrobky TESCOMA

Date of publication 1. 2. 2020

Produkty z dielne nášho Vývojového a design centra získali ďalšie vavríny na poli medzinárodného dizajnu, a síce 4 ocenenia GERMAN DESIGN AWARD a 2 ceny KitchenInnovation of the Year pre rok 2020. Mrknite sa na ne, alebo si pre ne rovno skočte do niektorých z našich predajní či do eshopu:

Ocenenia GERMAN DESIGN AWARD pre Odšťavovač HANDY dizajnéra Martina Kovala

Porota ocenila dĺžku rukoväte, vďaka ktorej možno odšťavovať takmer bez námahy, stabilitu výrobku, priehľadnú komoru umožňujúcu sledovať proces odšťavovania a celkové estetické riešenie.

POZRIEŤ

 

 

Ocenenie GERMAN DESIGN AWARD pre Blok na nože ONLINE dizajnéra Petra Tesáka

Porota ocenila možnosť hygienického uloženia nožov s rôznymi dĺžkami a hrúbkami čepelí, oddelené odkladanie nožníc a ocieľky, čistý nadčasový dizajn, ľahké čistenie a stabilitu zaisťujúcu bezpečnosť bloku.

POZRIEŤ

Ocenenie GERMAN DESIGN AWARD na Pekáče GrandCHEF Ladislava Škodu

Porota ocenila zvlášť silikónové nožičky, vďaka ktorým možno rozpálený pekáč odložiť bezpečne priamo na stôl, a tiež nápaditý dizajn.

POZRIEŤ

 

Ocenenie GERMAN DESIGN AWARD pre Salimeter ACCURA Petra Tesáka

Porota ocenila zvlášť ľahké použitie výrobku, ktorý zákazníkom jednoduchým spôsobom pomôže variť so správnym množstvom soli.

POZRIEŤ

 

 

 

Ocenenie „KitchenInnovation of the Year 2020“  pre Tvorítko na závitky HANDY dizajnéra Pavla Skřivánka

POZRIEŤ

Ocenenie „KitchenInnovation of the Year 2020" pre Súpravu na prípravu sirupov dizajnéra Martina Kovala

POZRIEŤ

Gratulujeme!

 

GERMAN DESIGN AWARD je medzinárodná cena, ktorá si už od roku 2012 vzala za cieľ predstavovať svetu prevratné dizajnové novinky. Prestížne logo súťaže identifikuje unikátne dizajnové trendy a prispieva tak k vývojovému posunu na dizajnovej scéne. Aj keď počas krátkej doby svojej existencie sa súťaž stala jedným z najznámejších dizajnových zápolení a zapísala sa ako uznávaná značka aj mimo odbornej verejnosti .

Ocenenie „KitchenInnovation of the Year 2020“  každoročne udeľuje organizácia Initiative LifeCare na základe hodnotenia zákazníkov.

 

Pozrite si ocenené výrobky: