zákaznícky servis tescoma

| Štítky:

servis.jpg

Každá kúpa produktu značky Tescoma a vaša spokojnosť je pre nás veľkým zadosťučinením v každodennej neľahkej práci. Snažíme sa vám, verným zákazníkom českej značky, vždy ponúknuť niečo naviac. Každý mesiac sa na pultoch predajní stretávate s novinkami či akčnými ponukami za priaznivé ceny. Prejavom trvalého záväzku k zákazníkovi je aj nadštandardná záručná doba, ktorá v závislosti od použitej technológie, materiálu a používanie produktu činí 3 roky, 5 rokov a exkluzívna garancia kvality u luxusných línií je dokonca 10 rokov.

Jedným z mnohých cieľov spoločnosti Tescoma vo vzťahu k zákazníkovi je nielen ponuka kompletná a vysoko kvalitná produkcia pre domácu a profesionálnu gastronómiu, ale dbáme aj na vysokú informovanosť našich zákazníkov. Preto v rámci sekcie Zákaznícky servis nájdete potrebné informácie, ktoré sú spojené s každým nákupom značkových produktov Tescoma.

Nech ste stálym, novým či budúcim zákazníkom výrobkov značky Tescoma, veríme, že rýdzo českej značke zachováte celoživotnú priazeň!