• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Ako na grilovanie rýb

Máte radi grilovanie? A ryby? A pivo, alebo víno? Pokiaľ aspoň na jednu otázku odpoviete áno, máme pre vás tipy, ktoré vám vašu obľúbenú činnosť spríjemnia. Môžete si ich objednať alebo kúpiť v našich predajniach.

power gril party time

Gril, ktorý nedymí, je skvelý na balkón, na pláž alebo na ryby

A navyše ho vďaka ventilátoru rozpálite do 5 minút. Gril PARTY TIME disponuje unikátnym grilovacím roštom s odnímateľnou stredovou časťou a vďaka tomu môžete drevené uhlie do zásobníka dopĺňať bez prerušenia grilovania a bez toho, aby bolo treba dávať dole rozpálený rošt. Zásobník je navyše pri grilovaní uzavretý poklopom a šťava z jedla tak nekvapká do uhlíkov, ale do nerezovej nádoby. A práve preto gril nedymí tak, ako je pri klasickom grilovaní bežné.

Panvica na gril PRIVILEGE

Užitočnou vychytávkou na grilovanie zeleniny, húb alebo aj rýb je panvica na gril PRIVILEGE. Vďaka nej sa nemusíte báť, že vám malé kúsky grilovaných dobrôt prepadnú roštom grilu. Vďaka unikátne riešenej sklápacej rukoväti je možné panvicu PRIVILEGE používať aj v griloch s nasadeným alebo uzavretým poklopom. 

Lopatka na uhlie s drvičom PRIVILEGE

Unikátna lopatka v kombinácii s drvičom dreveného uhlia, s ktorou podrvíte väčšie kusy dreveného uhlia. Pri drvení si nemusíte navliekať rukavice, ani používať kladivko a pod. Akonáhle je uhlie nadrvené, drvič odstráňte a samotnou lopatkou drvené uhlie naberiete a pohodlne prenesiete do ohniska grilu. Podrvené uhlíky sa oveľa rýchlejšie rozhoria a váš gril bude mať väčšiu výhrevnosť.

Možno sa vám budú hodiť aj:

Stojan na ryby GrandCHEF

Plnené ryby a ich grilovanie bez otáčania? Skúste...

...stojan na ryby GrandCHEF. Vychutnajte si ryby dokonale prepečené, ugrilované alebo varené v pare. Či už pripravujete sladkovodné alebo morské ryby - s unikátnym držiakom sa vám nikdy nerozpadnú. Je vynikajúci na prípravu pražmypstruhov, makrel aj väčších sardiniek a pod. v rúre na pečenie, na grile alebo v pare.

Kliešte na rybie kosti PRESTO,s odkladacou miskou

Tieto špeciálne rybie kliešte sú vynikajúce pre ľahké odstraňovanie kostí zo surových aj tepelne upravených rýb. Vyrábame ich z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu a dodávame s praktickou odkladacou miskou.

Panvica grilovacia hladká SmartCLICK 42 x 28 cm

Hladká grilovacia panvica je skvelým riešením pre prípad, že si chcete grilovanú rybu pripraviť na sporáku. Má 2 grilovacie zóny a odnímateľné rukoväte, vďaka ktorým môžete dať rybu dopiecť do rúry. Pokrmy v nej môžete taktiež elegantne servírovať.

Ešte môžete potrebovať:

sortiment myBEER

Grilovanie a pivo patria k sebe. Máte správne sklo?

Predstavujeme originálne pollitre a tretinky na pivo, s akými sa v reštaurácii určite nestretnete. Pôvodný dizajn pohárov myBEER posúva tradičný tvar pivného skla k dokonalosti. Všetky poháre sú vyrobené z prvotriedneho hrubostenného skla a vhodné na podávanie všetkých druhov pív. Pre prinesenie čapovaného piva z krčmičky na rohu si potom kúpte praktický džbán s vtipnou odmerkou na 5 orosených kúskov.   

Poháre na biele víno CHARLIE

Máte na grilovanie radšej víno? Ušľachtilosť vín dokonale vynikne v elegantných pohároch z křištáľového skla. K rybám je vhodné biele, a preto vám ponúkame súpravu 6 ks pohárov na biele víno CHARLIE, ktoré sú vyrobené z prvotriedneho křištáľového skla a vybavené tvrdeným okrajom. Vďaka tomu sú nielen veľmi vkusné, ale aj mimoriadne odolné.

Koreničky VIRGO WOOD

Možno sa vám na grilovanie bude hodiť aj štýlový mlynček. Pre ľahké dochucovanie pokrmov čerstvo mletým čiernym korením alebo soľou máme v ponuke mlynčeky VIRGO WOOD. Mlynčeky tejto línie sú vybavené keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrúbkou mletia. Vyrábame ich z ušľachtilého dreva gumovníka brazílskeho (hevea brasiliensis) a dodávame s 2 rozlišovacími krúžkami na korenie a soľ.

Čo sa ešte môže hodiť: