info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaPre firmy

Obchodná spolupráca pre firmy / B2B

V oblasti B2B spolupracujeme v rôznych oblastiach s celým radom veľkých aj lokálnych spoločností. Budeme radi, keď medzi ne bude patriť aj tá vaša.

Čo ponúkame?
 

REKLAMNÉ PREDMETY

Hľadáte pre svojich zákazníkov, partnerov alebo zamestnancov reklamné darčeky, ktoré sú originálne, pekné a navyše ich budú mať v ruke každý deň? Vyberte si z našej širokej ponuky reklamných predmetov alebo darčekových setov do kuchyne.

 

VYBAVENIE

Prevádzkujete reštauráciu, hotel, alebo iné stravovacie zariadenie, a potrebujete ho vybaviť kuchynskými potrebami? Máme pre vás kompletný sortiment výrobkov do kuchyne za ceny, ktoré vás prekvapia.
 

PARTNERSTVO

Má vaša značka vernostný alebo bonusový program, do ktorého hľadáte silného partnera s atraktívnym tovarom? TESCOMA je lídrom trhu kuchynských potrieb s dobrým renomé a tradíciou. Sme partnerom vernostných programov spoločností Billa, Slovnaft, Orange, Walmark, Prvá Stavebná Sporiteľňa, Lyreco, Hyza, Activa, Považský cukrovar a.s., Diners Club a rady ďalších. Pripravíme vám návrh spolupráce a zaistíme jej kompletnú realizáciu.

 

Prečo spolupracovať s Tescomou

Sme renomovaná česká spoločnosť. Vo svojom obore sme jednotkou na českom a slovenskom trhu a predné pozície si udržujeme aj v zahraničí. Vyvíjame, navrhujeme a predávame originálne, kvalitné a dokonalo funkčné výrobky pre každého. Značku TESCOMA pozná 90 % spotrebiteľov.

 

Kontakt

Pokiaľ máte záujem nadviazať s nami obchodnú spoluprácu alebo si chcete objednať reklamné predmety, kontaktujte nás a my vám pripravíme cenovú ponuku:
Zuzana Ondrášová
marketingová manažerka
tel.: +421 911 575 003
mail: zuzana.ondrasova@tescoma.sk
sídlo: Nimcnická cesta 1495/21, 020 01, Púchov