info text
 • Prihlásiť sa
 • Prihlásiť sa
Úvodná stranaDoprava a spôsob platby

Doprava a spôsob platby

Cenník dopravy


  Cenník platieb


   Možnosti dopravy

   Doručenie na adresu
   Vyberte si prepravcu, ktorý vám najviac vyhovuje. Tovar vám doručí na akúkoľvek adresu na Slovensku, napríklad domov alebo do práce.
   Rezervácia v predajni TESCOMA
   Tovar vám pripravíme zadarmo k osobnému odberu vo vami zvolenej predajni TESCOMA v rámci Slovenska.
   Doručenie do výdajného miesta
   Vyberte si prepravcu PACKETA, ktorý vám doručí tovar do jedného s tisícov výdajných miest na Slovensku, podľa vášho výberu, vrátane výdajných boxov otvorených nonstop. Nebudete musieť čakať na kuriéra.


   UPOZORNENIE
   • Pri doručovaní zásielky si dobre skontrolujte, či nie je obal porušený alebo poškodený.
   • Pokiaľ zistíte porušenie, zásielku nepreberajte, prípadne zapíšte druh poškodenia do prepravného listu.
   • Ak ste poškodenie zistili už pri prevzatej zásielke, obratom kontaktuje doručiteľa.


   Doručenie na adresu

   DPD Expresná balíková služba
   4,00 €

   Spoločnosť DPD vám tovar privezie rýchlo a spoľahlivo kamkoľvek na Slovensku – domov aj do zamestnania. Balík vám bude dodaný nasledujúci deň potom, ako ho expedujeme zo skladu. Doručenie prebieha v pracovných dňoch medzi 8.00–17.00. O doručení zásielky budete informovaný vopred prostredníctvom SMS správy alebo e-mailu

   V deň doručenia dostanete interaktívnu SMS alebo email so spresnením času dodania a 4 miestnym identifikačným kódom, ktorý je potrebné si uchovať a následne pri preberaní balíka nahlásiť kuriérovi. Pokiaľ vám termín doručenia nebude vyhovovať, môžete ho zmeniť odpoveďou na SMS.

   Express balík na adresu 5,00 €

   Slovenská pošta garantuje doručenie na odovzdávacie miesto podľa adresy uvedenej na balíku alebo adresnom štítku.

   Ak adresát alebo oprávnený prijímateľ nie je na adrese zastihnutý, adresátovi je uloženie zásielky oznámené písomným oznámením zanechaným v domovej listovej schránke.


   Doručenie na výdajné miesto

   Výdajné miesta PACKETA 3,20 €

   Packeta balík obvykle doručuje nasledujúci pracovný deň po odoslaní.

   Môžete si vybrať z tisícov výdajných miest, vrátane Z-BOXov. O pohyboch zásielky aj doručení balíka budete informovaný online alebo v aplikácii. Platba na výdajnom mieste v hotovosti alebo kartou.

   Na vyzdvihnutie zásielky zo Z-BOXov je potrebné mať nainštalovanú aplikáciu Packeta, ktorú si môžete zadarmo stiahnuť v Google Play alebo App Store.

   V aplikácii možnosť predĺženia úložnej doby až na 21 dní a zaplatenie dobierky.

   Express balík na poštu 4,00 €

   Služba určená zákazníkom uprednostňujúcim dodanie Balíka alebo Expres zásielky na ľubovoľnú poštu podľa vlastného výberu. Zásielku bude dodaná na jednu z viac ako 1400 pôšt.

   Stačí uviesť meno adresáta, PSČ a názov pošty. Podmienkou dodania zásielky na poštu je uvedenie mobilného telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy. Adresát alebo oprávnený prijímateľ si môže Balík/Expres zásielku prevziať pri priehradke pošty počas otváracích hodín, po oznámení podacieho čísla alebo mena a priezviska/názvu adresáta zo zaslaného SMS/e-mail avíza a preukázaní totožnosti.


   Rezervácia v predajni TESCOMA

   Rezervácia v predajni ZADARMO

   Tovar si môžete rezervovať v niektorom z vybraných Predajných centier TESCOMA. O jeho dostupnosti a dobe, počas ktorej bude rezervácia platná, budete informovaný e-mailom. Tovar bude s ohľadom na skladové zásoby k dispozícii ihneď.

   Zásielku môže vyzdvihnúť aj iná osoba, k odovzdaniu je potrebný iba unikátny kód, ktorý dostanete e-mailom


   UPOZORNENIE
   Rezerváciou tovaru nedochádza k uzatvoreniu kúpnej zmluvy ani k objednaniu tovaru. Na základe rezervácie dôjde iba k rezervovaniu tovaru na príslušnom Predajnom centre Tescoma. K uzatvoreniu kúpnej zmluvy dôjde až zakúpením tovaru na príslušnom Predajnom centre Tescoma. To znamená, že pri kúpe rezervovaného tovaru nevznikajú práva a povinnosti stanovené občianskym zákonníkom pre prípad uzatvorenia kúpnej zmluvy tzv. prostriedkami komunikácie na diaľku, okrem iného ani právo kupujúceho na odstúpenie od kúpnej zmluvy v zákonnej 14-dňovej lehote.


   Platba

   Online platba kartou alebo ePlatba ZADARMO


   Okamžitá bezhotovostná platba. Svoj nákup môžete zaplatiť platobnou kartou (Mastercard, Maestro, Visa, Visa Electron, Apple Pay, Google Pay, Edenred) alebo  - pokiaľ využívate internetbanking – prostredníctvom platobnej brány pre bankové prevody. Platba tak prebehne ihneď pri objednávke a s okamžitým potvrdením o zaplatení. Tento spôsob je najrýchlejší a navyše lacnejší ako dobierka, pretože zaň neplatíte.

   Po dokončení objednávky budete presmerovaní do svojho internetového bankovníctva, kde jednoducho schválite príkaz na úhradu. Pri voľbe platby kartou sa zasa dostanete do aplikácie, kde zadáte požadované údaje a platbu potvrdíte. My sa ihneď dozvieme, že bola platba zrealizovaná a môžeme obratom expedovať tovar.

   Nemusíte mať pritom strach, že by ste prišli o peniaze. Citlivé vstupné údaje, ktoré zadávate do systému internetového bankovníctva, sú chránené platobnou bránou Vašej banky a nikto iný ako Vy a banka ich neuvidí. Platby kartou sú zabezpečené systémom 3D Secure.

   Prevod z bankového účtu ZADARMO

   Môžete využiť akýkoľvek spôsob prevodu peňazí na náš účet SK5602000000001125149372. O vašej platbe sa však dozvieme s oneskorením niekoľkých dní od faktického uskutočnenia platby, a to predlžuje dobu doručenia.

   Pri vykonaní platby na účet potrebujete poznať, okrem čísla účtu, presnú sumu a variabilný symbol. Variabilným symbolom je číslo vašej objednávky, ktoré získate v poslednom kroku objednávky alebo sa ho dozviete v potvrdzujúcom e-maile (po dokončení objednávky vám odosielame automaticky e-mail s prehľadným zhrnutím a všetkými potrebnými údajmi).

   Číslo bankového účtu je SK5602000000001125149372. V prípade, že sa rozhodnete neskôr výrobok vrátiť, peniaze vám opäť prevedieme na váš účet. Tento spôsob je navyše lacnejší ako dobierka, pretože neplatíte dobierkovné

   Platba za rezerváciu v predajni ZADARMO

   Tovar rezervovaný v predajni je možné pri vyzdvihnutí zaplatiť v hotovosti, platobnou kartou alebo darčekovým poukazom. Pri platbe rezervovaného tovaru je možné využiť aj klubové body.

   Dobierka – Packeta, DPD, Slovenská pošta - 1,00 €

   Pokiaľ ako spôsob úhrady preferujete dobierku, potom svoju objednávku uhradíte až pri preberaní balíka podľa inštrukcií, ktoré k balíku dostanete od vybraného prepravcu.

   Zaokrúhľovanie dobierkových súm na 0 a 5 centov

   Povinnosť zaokrúhľovania na 0 a 5 centov podľa novely Zákona č. 18/1996 Z.z. sa dotýka aj dobierkových súm platených v hotovosti. Keďže vopred nie je možné určiť, aký spôsob úhrady dobierky (bezhotovostne alebo hotovostne) príjemca zvolí, všetky zásielky objednané na dobierku budú mať vo Faktúre konečnú sumu zaokrúhlenú na 0 alebo 5 centov.


   Všetky uvedené ceny dopráv a platieb sú vrátane DPH.