info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Ako vybrať termosku?

Dobrý čaj, voňavá káva, punč či grog vás v zime vonku skvele občerství a zahreje. V celonerezových dvojplášťových termoskách navyše zostanú dlho horúce, aj keď mrzne až praští.  Na dotyk pritom termosky zostanú príjemne chladné.  Budú sa vám hodiť aj v lete, kedy ich využijete na uchovanie teploty ľadových čajov a  iných chladených nápojov. Kvalitná termoska by vám jednoducho doma nemala chýbať. Aký typ ale vybrať? Pokiaľ si ich kupujete hlavne na zahriatie, vyberajte podľa toho, pri akej aktivite si horúce nápoje chcete vychutnať.

Jednoducho von :-)

Začneme našou najuniverzálnejšou nerezovou termoskou na cesty a pre športovanie CONSTANT 0,5 l. Je dvojplášťová a vákuová, nápoje v nej bezpečne uchováte horúce alebo studené na niekoľko hodín.

Elegantný a dobre tesniaci nerezový uzáver je k nádobe termosky prichytený pevným, ale pružným pútkom. Nerezový uzáver tak ostáva pri nalievaní nápoja spojený s termoskou a nestratí sa.

Cestovná termoska CONSTANT, nerez

Na bežky alebo výstup do hôr

Naša celonerezová športová termoska s jednoduchých otváraním vo veľkostiach 0,30,5 l je zasa vybavená zámkom proti nechcenému otvoreniu pri športovaní či cestovaní. Je vhodná pre turistov, pri cestovaní, skrátka pre váš aktívny spôsob života, nech už je zima alebo leto.

Variantom tejto termosky je rozkladacia rozkladacia termofľaša CONSTANT PASTEL 0,5 l. Jej výhodou je, že ju ľahko rozložíte rozskrutkovaním a rozloženú ju pohodlne naplníte ľadom, bylinkami, ovocím a pod. Omnoho ľahšie ju tiež vyčistíte.

Termofľaša rozkladacia CONSTANT PASTEL 0.5 l, nerez, modrá

Na výlet či hokej 

Termosky s hrnčekom s optimálne tvarovaným uškom oceníte pri tých vonkajších aktivitách, kedy občas stojíte alebo máte k dispozícii stôl, aby ste si popíjanie z hrnčeka mohli ako sa patrí vychutnať. Tieto termosky sú vybavené jednodotykovým otváraním a ponúkame ich v štyroch veľkostiach od 0,3 do 1 litra.

Termosky s hrnčekom CONSTANT

Detské termosky

Výborne sa držia, prenášajú sa bez vylievania a sú tiež mimoriadne hygienické. Áno, reč je o termoskách určených pre deti. Detská termoska je – podobne ako tá dospelácka – dvojplášťová vákuová nádoba z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ktorá uchováva teplotu detských nápojov dlho rovnakú. Antikolikový cumlík a silikónové tesnenie garantujú komfortné pitie a prenášanie.

Termo fľaša PAPU PAPI 200 ml

Na cestu do práce aj do auta

Termohrnček s otočnou rukoväťou pre pravákov aj ľavákov a dokonale tesniacim uzáverom je ideálnym spoločníkom pri cestovaní v aute či verejnou dopravou. Objem 0,4 litra je presne tak akurát pre stále viac obľúbené „coffee to go!


Dvojplášťové termosky CONSTANT sú vyrobené z prvotriednej nerezovej ocele 18/10, viečka a rukoväte z odolného plastu, všetky tesnenia sú zo silikónu. Pri bežnom používaní sú všetky termosky nerozbitné, vložené pokrmy alebo nápoje zostávajú horúce alebo studené po dobu niekoľkých hodín.