info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyVarenie a pečenieBlíži sa 14. 2. Deň vašej lásky, sviatok svätého Valentína. Možno ho oslavovať s chuťou?;-)

Blíži sa 14. 2. Deň vašej lásky, sviatok svätého Valentína. Možno ho oslavovať s chuťou?;-)

Sme presvedčení, že áno ;-). Že láska za oslavu stojí. Môže to byť oslava opulentná, s množstvom kvetov, sviečok a darčekov, alebo nenápadná, kedy si len poviete pár pekných slov. A dáte si k nim napríklad niečo dobré na jedenie a pitie. A s tým vám TESCOMA s láskou pomôže ;-)
Poháre na víno TESCOMA

In vino veritas


Dať si večer pohár vína k jedlu alebo len tak je príjemné nielen na Valentína. Pôžitok z lahodného moku potom umocnia kvalitné poháre. Vyberte si z ponuky českých sklárov a kúpte si dvojicu či súpravu poctivo vyrobených dizajnových pohárov.
Elektrický otvárač na víno UNO VINO

Ako vyzrieť na každú fľašu? 


Skúste elektrický otvárač vína. Otvorí ľahko a rýchlo všetky obvyklé typy fliaš s bielym, ružovým aj červeným vínom s korkovým uzáverom. Vďaka výkonnému motorčeku a kvalitnej špirále s antiadhéznym povrchom je otváranie vín s otváračom UNO VINO bezpečné, rýchle a prebieha vždy úplne bez námahy.
 

Čo ďalšie sa môže hodiť?

Skvelá večera to istí. Vieme, ako na ňu:

Panvica hlboká PRESIDENT Stone s pokrievkou ø 28 cm

Hlboká panvica pre recepty "z jedného hrnca"


Veľa jedál, ktoré sa hodia na romantickú večeru pre dvoch, vytvoríte v hlbokej panvici s dvoma úchytmi. Luxusná panvica s pokrievkou je vhodná na sporák aj do rúry a má antiadhézny povrch, ktorý odolá aj kovovým obracačkám. 
Čokoládové fondue GUSTITO

Sladká bodka

 
Elegantná súprava vynikajúca na prípravu čokoládového fondue z prvotriedneho žiaruvzdorného porcelánu umocní sladké chvíle vo dvojici;-). Do hriešne sladkej čokolády si môžete vzájomne namáčať ovocie alebo napríklad  škoricové churros pripravené v lise na cesto HANDY
 

Máte radi valentínsku tortu?

Forma srdcová rozkladacia DELÍCIA

Klasická, nepečená aj aspiková


Upečte svojej láske valentínske prekvapenie v podobe srdcovej torty. Pomôže vám s tým rozkladacia nepriľnavá forma, ktorú určite využijete aj v iné dni roku.
 

Ďalej by vás mohlo zaujímať:

Spoločné raňajky? Nechajte sa prekvapiť.

Panvica na palacinky i-PREMIUM Stone

Špičková panvica na palacinky zaistí vysnívané valentínske prebudenie


Palacinky chutia vždy, ale úplne najviac po romantickej noci;-). Aby sa vám nikdy nepripálili, kúpte si špeciálnu panvicu so zníženým okrajom s nepriľnavým povrchom so zvrásnenou štruktúrou a charakterom nelešteného prírodného kameňa. Palacinka sa počas prípravy nedotýka povrchu panvice celou svojou plochou, ale spočíva na veľkom množstve malých vyvýšených bodov a pečie sa bez pripaľovania a rovnomerne.
 

Prezrite si tiež: