• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyVarenie a pečenieGrilovacia sezóna konečne začala. Čo tento rok musíte mať?

Grilovacia sezóna konečne začala. Čo tento rok musíte mať?

Máme pre vás šťavnaté tipy na gril a pomocníkov, ktorí z grilovania spravia zážitok. Pokiaľ vám chýba poriadna grilovacia výbavička alebo chcete obnoviť tú súčasnú, kuknite na náš gril, náradie a doplnky. A ak už vám došla inšpirácia, čo dobré si na grile pripraviť, mrknite na tieto úžasné recepty:
Power gril PARTY TIME
 

Všetky hravo zvládnete s revolučným grilom:

Power gril PARTY TIME

Power gril PARTY TIME nedymí a je pripravený na grilovanie za 5 minút!

V čom je tajomstvo? Disponuje unikátnym grilovacím roštom s odnímateľnou stredovou časťou. Vďaka tomu môžete drevené uhlie do zásobníka dopĺňať bez prerušenia grilovania bez toho, aby bolo potrebné zložiť rozpálený rošt. Zásobník je navyše pri grilovaní uzavretý poklopom a šťava z jedla tak nekvapká do uhlíkov, ale do nerezovej nádoby. A práve preto gril nedymí tak, ako je pri klasickom grilovaní bežné. Výkonný ventilátor pritom vháňa vzduch do zásobníka, a tým ho nielen rýchlo rozpáli, ale výrazne zvyšuje účinnosť grilu.

Čo ďalej sa vám pri grilovaní bude hodiť?

Panvica na gril PRIVILEGE ø 28 cm

Panvica, ktorá zachytí drobné kúsky zeleniny alebo slaninu

Ale tiež drobné ryby, huby alebo napríklad jedlé gaštany. Nič z toho už vám vďaka perforovanej panvici nebude prepadávať roštom. 
Tvorítko na hamburgery PRESTO

Šikovné tvorítko na burgery – jeden ako druhý

Potrpíte si na grilované burgery, ale neviete z mäsa vytvarovať ideálne veľké karbonátky? S touto vychytávkou budú vaše mäsové placky vždy dokonale guľaté, rovnako vysoké a tým aj rovnomerne prepečené.
Stojan na ryby GrandCHEF

Keď chcete grilovať ryby s plnkou alebo len tak, ale bez potrhanej kože a obracania

S grilovaním rýb sú problémy – vyžadujú jemné zachádzanie, aby nedošlo k pretrhaniu krehkého mäsa a kože. Grilovať ich plnené je potom takmer nemožné. Nie však s týmto nápadom:

Keď domáci burger, tak do domácej žemle!

Nechcete si šťavnatý domáci burger kaziť priemyselnou žemľou z obchodu? Upečte si vlastné pečivo! S pomocou tejto formy zvládnete optimálne tvarované žemle na hamburger ľavou zadnou ;-)

Čím obracať a potierať dobroty, čistiť gril alebo drviť drevené uhlie?

Najlepšie uceleným radom grilovacieho náradia z prvotriedneho kovu a s rukoväťou z luxusného odolného dreva. Mrknite na rad PRIVILEGE, ktorý nemá konkurenciu:

Grilovať je možné tiež v rúre či na panvici – čo vám pomôže?

Rošt na kurča, ale aj rebrá alebo knedľa

Upiecť v rúre kura, aby bolo chrumkavé zo všetkých strán, vyžaduje rošt. My máme v ponuke jeden naozaj multifunkčný. Nielen, že udrží kura v rúre či na grile „nad vecou“, ale v obrátenej polohe do neho postavíte rebrá alebo v hrnci uvaríte knedľu.
Multifunkčný lis na hamburgery GrandCHEF

Jednoduchá príprava a uchovanie dokonale tvarovaných hamburgerov

Táto vychytávka umožní pripraviť dostatočné množstvo hamburgerov pre rodinné alebo susedské grilovanie a hygienicky ich uchovať až do chvíle ich prípravy. Lis je vybavený stupnicou na lisovanie klasických hamburgerov s váhou 100 g a stupnicou na lisovanie väčších hamburgerov s váhou 150 g. Iba s ním pohodlne zvládnete aj prípravu hamburgerov so syrovou náplňou vo vnútri.

Stolovať môžete aj pri grilovaní

Riad a potreby pre stolovanie

Servírování grilovaných dobrot? Máme vše!

Dozlata ugrilované dobroty vyžadujú špeciálne steakové nože. Na okorenenie a dochutenie potom prídu vhod drevené mlynčeky. Mrknite aj na ostatné nápady na servírovanie.