• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogTematické týždneGrilovacia sezóna zahájená!

Grilovacia sezóna zahájená!

Pokiaľ milujete leto, grilovanie a vychladené nápoje, je najvyšší čas vybaviť sa kvalitnými surovinami a správnymi pomôckami. Máme ich v každom z našich 32 Predajných centier aj tu v e-shope
Power gril PARTY TIME
Na balkón, na chatu, na dovolenku, na záhradu. Tam všade ľahko prenesiete alebo preveziete Power gril PARTY TIME. Okrem toho, že je ľahký a skladný, griluje už za pár minút od zapálenia. Zabudovaný ventilátor výrazne zvyšuje jeho účinnosť, takže si vystačíte s minimom uhlia. Zásobník na uhlie je zhora uzavretý, preto naň nekvapká šťava a gril nedymí. S grilom PARTY TIME je preto grilovanie príjemnejšie. A to oceníte vy aj susedia.
Multifunkčný lis na hamburgery GrandCHEF
Tiež by ste toho, kto vynašiel hamburger, navrhli na Nobelovu cenu? Bez "hambáčov" je ťažké si predstaviť leto. Možno ale riešite problém, ako vyrobiť hamburgery jeden ako druhý? S pomocou nášho lisu je to hračka. Jednotlivé porcie mäsa vložíte medzi disky a takto naplnený lis hygienicky uskladníte v chladničke dovtedy, kým budete grilovať. Potom len ľahko odklopíte dno a odoberáte jednotlivé porcie. Ak ich nespotrebujete všetky, zvyšok môžete uložiť do chladničky na neskôr.
Obracačka/ťažítko na hamburgery GrandCHEF
Rozpáľte gril, pomocou obracačky naň položte ochutenú mäsovú placku a grilujte. Naša nová šikovná nerezová obracačka funguje zároveň ako ťažítko, ktorým domáce hamburgery nielen otočíte, ale aj zaťažíte pri opekaní. Vďaka tomu si udrží tvar a budú rovnomerne a dôkladne prepečené. Rovnako dobre ju využijete na grilovanie steakov.

Čo sa bude hodiť:

Džbán na pivo myBEER 2,5 l

Horká láska

Málokto si dokáže predstaviť leto a grilovanie bez piva. Pokiaľ sú Česi v niečom výnimoční a prví na svete, potom je to spotreba piva na hlavu. V horúcich dňoch národný český nápoj príjemne osvieži aj nás na Slovensku a je ideálny pri grilovaní, pretože napomáha tráveniu. Preferujete čapované? Pivo načapované do džbána má svoje kúzlo a chutí lepšie ako fľaškové. Sklenený džbán s originálnou odmerkou si obľúbia kamaráti aj váš krčmár.
Poháre MyBEER
Naši dizajnéri, ktorí sú vášnivými fanúšikmi zlatistého moku, s radosťou navrhli originálne pollitre a tretinky produktového radu MyBEER. Z týchto originálnych hrubostenných pohárov si pivo vychutnáte ako doma pri televízii, tak pri grilovaní.  
Výrobník sýtených nápojov myDRINK
Perlivé drinky stlačením tlačidla? Víno, ktoré sa premení na šumivé? Unikátny nadstavec na odšťavovanie citrusov? Výrobník sýtených nápojov to všetko vie a je preto v lete nepostrádateľný. Pribalíme vám k nemu recepty na prípravu osviežujúcich drinkov Gin Fizz, Aperol spritz, Mimosa, Hugo a ďalších, ktorými potešíte svojich hostí nielen na letnej grilovačke. 

Dodržiavať pitný režim vám pomôžu tiež:

Jasná voľba pre milovníkov grilu

Liatinové panvice MASSIVE vynikajú vysokou akumuláciou tepla, a preto prepekajú rýchlo a dokonale. Skvele sa hodia na hamburgery, steaky, ryby aj zeleninu. Postupom času na nich vzniká zapečená ochranná vrstva, vďaka ktorej sa ešte zvyšuje ich nepriľnavosť. Túto odolnú panvicu využijete okrem grilu aj na plynovom sporáku a v rúre.
Panvica grilovacia bezdymová PREMIUM
Masívna dvojdielna panvica PREMIUM je ďalšia z našich vychytávok, ktoré uľahčujú grilovanie. Navyše je grilovanie s ňou oveľa zdravšie, a to vďaka otvorom v grilovacej ploche, ktoré odvádzajú výpek do zásobníka s vodou. Zabraňujú tak pripaľovaniu a vznikaniu dymu. A jej ďalšie výhody? Je kompatibilná s našim osvedčeným grilom PARTY TIME. Okrem grilu vám poslúži aj na plynovom sporáku.
Nože FEELWOOD
Päť nadštandardných nožov s nadštandardnou 5-ročou zárukou. To sú nože FEELWOOD, umiestnené v luxusnom dizajnovom bloku z tvrdeného jaseňového dreva. Kované čepele a dokonalé ostrie predurčujú tieto nože tomu, aby si ich obľúbil každý domáci kuchár.

Čo vám odporučíme na záver?