info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Huby všade navôkol? Vieme, čo s nimi

Sezóna hríbov je v plnom prúde. Tak aspoň v tých šťastnejších oblastiach našej zeme;-). Pokiaľ tiež nosíte domov plné košíky hríbov alebo bedlí, prídu vám vhod naše hríbové nápady, ktoré si  môžete priamo objednať alebo kúpiť v našich predajniach.

Sušička potravín PRESIDENT

Najvoňavejší spôsob, ako uchovať mraky hríbov, jabĺk a paradajok

Máme pre vás výkonnú a mimoriadne tichú sušičku potravín s nadštandardnou sušiacou plochou, prehľadným displejom a návodom, ako dokonale usušiť rôznorodé potraviny. Bez obáv v nej usušíte nielen hríby,  ale aj ovocie, zeleninu, bylinky a mäso. Sušenie horúcim vzduchom uchováva v potravinách vysoké množstvo vitamínov a cenných nutričných hodnôt, trvanlivosť sušených potravín je niekoľkonásobne vyššie ako pri čerstvých potravinách. Teplotu a dobu sušenia si pritom môžete nastaviť v rozmedzí od 40 do 70 °C a dobu sušenia od 1 do 48 hodín.

Možno sa vám bude hodiť tiež:

Nože MOVE

Hubárčite na chalupe? Možno vám mimo domova chýbajú nože, s ktorými by ste si hríby a iné suroviny naporciovali. A preto máme v ponuke kuchynské nože MOVE s ochranným puzdrom na cesty. 

Súprava na trojobal PRESTO

Možno si menšie hríby doprajete vcelku. Rovnako šampiňóny sú najlepšie celé vyprážané v trojobale. Ich obaľovanie je však zložité a navyše si pri ňom ušpiníte ruky aj kuchynskú linku. Môžete sa tomu však vyvarovať s našou súpravou na trojobal PRESTO

Multifunkčný vreckový nôž MOVE

Tento fešák z vás urobí pravého chalupára

Chýba vám doma poriadny švajčiarsky nôž na pobyt v prírode? Máme pre vás nový vreckový nôž MOVE. Je multifunkčný a vybavený všetkými potrebnými funkciami na použitie na cestách. Má ostrú sklápaciu nerezovú čepeľ, otvárače na korunkové uzávery a konzervy, vývrtku, krížový skrutkovač, malý a veľký plochý skrutkovač, závesný krúžok a bezpečnostnú poistku brániacu samovoľnému sklopeniu čepele počas používania.

Neviete, v čom hríby optimálne skladovať?  Pozrite na naše vrecká na zeleninu 4FOOD. Využijete ich nielen na huby – sú vynikajúce tiež na uskladnenie cesnaku, cibule, zemiakov, orechov a sú dodávané v 2 veľkostiach  2,5 a 8,5 l. Vďaka priedušnému sťahovaciemu uzáveru vydržia potraviny vo vreckách dlhšie čerstvé a svieže. Na vnútornej strane sú vrecká vybavené  vodeodolnou úpravou, vďaka ktorej nepresakujú.

Zaváracie poháre s klipsou DELLA CASA

Usušené hríby a ďalšie potraviny je potom ideálne skladovať v dobre tesniacich sklenených dózach. Môžete k tomu použiť naše zaváracie poháre DELLA CASA s masívnou klipsou z nehrdzavejúcej ocele a tesnením z prírodného kaučuku, v ktorom vákuum zostane zachované dlhšie, ako pri bežných zaváracích pohároch.

Krájacia doska AZZA

Veľkorysý priestor na krájanie poskytne jedine...

...krájacia doska AZZA, ktorú ponúkame v dvoch veľkostiach. Je vyrobená zo špeciálne vrstveného prírodného bambusu, využijete ju na krájanie, porciovanie  aj naklepávanie potravín. Vybratie na spodnej strane dosky umožňuje zasunutie taniera alebo podnosu pre jednoduché zhrnutie naporciovaných surovín, krájacia doska je spádovaná smerom k žľabu pre zachytávanie tekutín. 

Zapekacie misy DELÍCIA

Nenapadá vás už žiadne zaujímavé jedlo z hríbov? Čo napríklad hríbový kuba? Ak vám na prípravu tejto tradičnej dobroty z húb s krúpami chýba ideálna pečiaca nádoba, pozrite na našu ponuku kameninových zapekacích mís DELÍCIA. Majú prvotriednu glazúru a zemité nadčasové farby.

Podložka rozkladacia ONLINE, drevená

Pri pečení v pekáčoch, zapekanie v misách aj servírovanie v panviciach nastáva jedno úskalie, a síce kam odložiť z rúry rozpálený riad a nepoškodiť linku alebo stôl. Elegantným dizajnovým riešením je rozkladacia podložka ONLINE.Je z odolného bambusového dreva a vašej kuchyni zaručene pristane :-).

Pozrite ešte na: