• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Jarné stolovanie vám rozžiari dni

Stolovanie, to je dobré jedlo, správne vybavenie a krásne prestretý stôl. Poďme si ho s príchodom jari viac užívať. Pre noblesné a pritom dostupné stolovanie pre vás máme užitočné výrobky, ktoré si môžete rovno objednať alebo kúpiť v našich predajniach.

Hriančkovač PRESIDENT

Chrumkavé ráno zaistí hriankovač

Nielen, že v ňom ľahko a rýchlo pripravíte dokonale opečené toasty z bieleho aj celozrnného chleba v 6 voliteľných stupňoch opečenia. Náš hriankovač PRESIDENT je navyše vybavený programom na opekanie zmrazených toastov a programom na dopekanie už opečených vychladnutých toastov do chrumkava. Môžete  ho mať na kuchynskej linke, alebo si ho dať na jedálenský stôl vždy, keď chcete mať voňavé plátky pečiva pri stolovaní po ruke.

Taniere LEGEND

Chcete si vychutnávať jarné dobroty z prvotriedneho porcelánu? Zaobstarajte si naše taniere LEGEND. Sú opatrené širokým okrajom a kvalitnou bielou glazúrou. Ak máte radi priestranné taniere v klasickom dizajne a špičkovej kvalite, sú jedálenské taniere LEGEND tou najlepšou voľbou.

Poháre myDRINK

Poháre klasické, "longovky", malé a veľké štamperlíky z hrubostenného skla. Tie všetky môžete mať v jednotnom dizajne z línie nápojového skla myDRINK. Podobne ucelený a dizajnovo zjednotený sortiment pohárov je úplne výnimočný, s takto prepracovaným konceptom sa inde nestretnete.

Možno sa vám budú hodiť tiež:

Príbor BANQUET

Elegantný, nadčasový, kvalitný

Pokiaľ hľadáte poctivý príbor, ktorý nevyjde z módy, má skvelú ergonómiu pre pohodlné držanie a nadštandardnú záruku, nemal by vašej pozornosti uniknúť príborový set BANQUET, ktorý bude dlhodobo ozdobou vášho prestierania.

Línia FANCY HOME

Stolovanie sa rozhodne nezaobíde bez obrúskov. Tie naše z línie FANCY HOME dodávame v desiatich atraktívnych farbách, takže si môžete vybrať presne tú, ktorá bude farebne ladiť k vašej jarnej tabuli.

Mlynčeky VITAMINO

Ďalšou nevyhnutnosťou na stolovanie sú koreničky, ideálne v podobe mlynčekov, ktoré korenie čerstvo pomelú. Mlynčeky VITAMINO majú keramický mlecí mechanizmus a ponúkame ich v dvoch veľkostiach a dvoch farebných prevedeniach.

Ešte môžete potrebovať:

Výrobník sýtených nápojov myDRINK

Jediný "sódamejker" s odšťavovačom

Máte radi perlivé nápoje? Máme pre vás unikátny výrobok na domácu prípravu sódy, ktorý na rozdiel od ostatných zvládne pripraviť aj sýtené nápoje z čerstvo vylisovaných citrusových plodov, domáce zeleninové nápoje, limonády a dokonca aj šumivý sekt, vinné streky a osviežujúce long drinky.

Súprava na prípravu šalátov VITAMINO

K jarnému hodovaniu patria čerstvé zeleninové šaláty. Ak by ste si ich prípravu chceli uľahčiť, máme pre vás unikátnu vychytávku - súpravu na prípravu šalátov VITAMINO. V časti na krájanie ovocie a zeleninu totiž najprv pohodlne umyjete a necháte odkvapkať. Potom navrch nasadíte veko ako dosku na krájanie, otočíte a pozdĺžnymi otvormi v diele na krájanie umyté potraviny rýchlo a bezpečne naporciujete na požadovaný tvar či veľkosť. Naporciované ovocie alebo zeleninu premiestnite do misy, dochutíte zálievkou a premiešate.

Kliešte na šalát GrandCHEF

Jednu vec však súprava na šalát neobsahuje, a to kliešte na jeho miešanie a servírovanie. Preto by vám mohli prísť vhod naše kliešte na šalát GrandCHEF. Vychádzajú z tradičnej rokmi preverenej konštrukcie, kedy rukoväte sú navrhnuté tak, aby sa dali kliešte pohodlne uchopiť a podávanie šalátu bolo jednoduché. Vďaka celonerezovému prevedeniu sú vysoko odolné, vhodné nielen do domácností, ale aj pri záhradných slávnostiach, rautoch a pod.

Čo sa ešte môže hodiť: