• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Jeseň praje sladkému pečeniu

Prechádzky v prírode, trhanie jabĺk, hubárčenie, prvé studené rána aj daždivé dni. To je jeseň a aj tá má svoje kúzlo, len ho objaviť! Keď vás chlad zaženie domov, uvelebte sa a relaxujte. Varte sezónne jedlá a vrhnite sa aj na pečenie. Oprášte formy, pekáče, prejdite špajzu. Čo tak voňavý koláč s jablkami a medom? Cítite tú vôňu? Pečte a vychutnávajte. Pokiaľ vám v  kuchyni niečo chýba, zastavte sa v predajni Tescoma alebo objednajte online.

Kuchynský robot PRESIDENT

Väčšieho parťáka v kuchyni nenájdete!

Nenechajte ho stáť len tak v kúte a dajte mu prácu! Kuchynský robot PRESIDENT je tu od toho, aby vám pomáhal s prípravou najrôznejších jedál. Keď objavíte všetky jeho možnosti a prednosti, úplne si ho zamilujete. Obzvlášť pri pečení sa stane nepostrádateľným. Šľahá, miesi, hnetie, melie, strúha aj mixuje. Okrem toho je naňho krásny pohľad.

Forma bochníková DELÍCIA, vrkoč

Buďte originálni a kúpte si krásnu bochníkovú formu DELÍCIA. Má netradičný tvar s precízne prepracovanými detailami. Tato luxusná forma je vyrobená z odolného materiálu zo zliatiny ušľachtilých kovov a má vysoko nepriľnavý povrch. Bochníkový vrkoč z nej ľahko vyklopíte. Súčasťou balenia je aj vyskúšaný recept.

Forma s vlnitým okrajom guľatá GUSTO ø 28 cm

Elegantná Forma s vlnitým okrajom GUSTO ø 28 cmvyrieši pečenie, servírovanie aj skladovanie. Pripravíte v nej množstvo sladkých aj slaných pokrmov. Táto klasická porcelánová forma je odolná voči nízkym aj vysokým teplotám a je vhodná do všetkých typov kuchynských rúr vrátane mikrovlnnej. Navyše môže aj do umývačky.

Možno sa vám budú hodiť aj:

Forma 10 medvedíkov DELÍCIA SiliconPRIME

Maškrťte zdravšie, pečte domáce sladkosti

Šplhnite si u svojich detí a prekvapte ich chutnými domácimi medvedíkmi. Predstavujeme Formu 10 medvedíkov DELÍCIA SiliconPRIME, ktorá bude u vás doma hitom! Vďaka vlastnej príprave budete mať suroviny plne pod kontrolou, „éčka“ nedostanú šancu! Domáce medvedíky ľahko pripravíte deťom do školy, na výlet alebo kedykoľvek na ne dostanú chuť.

Digitálna kuchynská váha ACCURA 5.0 kg

Kuchynskú váhu treba mať stále po ruke. Naša digitálna kuchynská váha ACCURA 5,0 kgváži s presnosťou na 1 gram, má LCD displej s veľkými číslicami pre dobrú čitateľnosť aj dovažovaciu funkciu pre postupné pridávanie surovín. Vážiaca plocha je vyrobená z odolného skla, preto sa ľahko udržuje v čistote.

Forma 12 donutov DELÍCIA SiliconPRIME

Rozmaznávajte svoju rodinu a doprajte im parádne domáce donuty! Stačí si zaobstarať Formu 12 donutov DELÍCIA SiliconPRIME, ktorá nič nepripáli, pečie rýchlo a rovnomerne. Donuty z nej navyše ľahko vyklopíte. Výhodou je zdravšia príprava v rúre. Zabudnite na vyprážanie v oleji a vyskúšajte túto odľahčenú verziu.

Mohlo by vás ešte zaujímať:

tradičné vykrajovače DELÍCÍA

Perníčky alebo zlepované pečivo?

Potrebujete v sychravých dňoch zabaviť deti? Pripravte im cesto na perníčky a nechajte ich, nech ich vyrobia aj ozdobia. Naše tradičné vykrajovače DELÍCÍA majú 13 rôznych motívov vrátane jesenných ako je hruška, jablko alebo hríbik. Po použití ich ľahko navlečiete na krúžok, takže sa nepostrácajú. Sú vyrobené z kvalitného odolného plastu.

Šľahač zdobička DELÍCIA

K mnohým dezertom neodmysliteľne patrí malý kopček šľahačky. Možno vám doma chýba pomocník na jej poctivú domácu výrobu. Čo tak šľahač a zdobička DELÍCIA? V jednej nádobe ušľaháte smotanu a jednoduchým otočením piestu zmeníte šľahač na zdobičku, s ktorou môžete rovno dekorovať múčniky aj horúce nápoje.

Podložky na cesto

Na prípravu ciest je potrebná aj dobrá podložka. Tá silikónová je lepšie skladná a je modernou verziu klasických drevených dosiek. Podložku s klipsou DELÍCIAponúkame v dvoch veľkostiach, má stupnicu pre presné odmeriavanie a porciovanie. Zatiaľ čo vďaka lesklej spodnej strane dokonale priľne k stolu, na hornom matnom povrchu sa cesto k podložke nelepí.

Pozrite ešte na: