info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Objavte riad, ktorý hrá na Emotions

Riad EMOTION

Predstavujeme nový rad riadu Emotion, ktorý vám umožní urobiť z každodenného stolovania jedinečný estetický zážitok. Zaobstarajte si miesto tradičných bielych či farebných porcelánových, prípadne sklenených tanierov nevšedné keramické, ktoré očaria unikátnou krakelovou glazúrou.


V čom je keramický riad Emotion jedinečný?

Technika zámerného krakelovania (z franc. Craquelure – prasklina) využíva princíp degradačných procesov v obrazovej vrstve obrazov alebo keramických glazúr a pretvára tento pôvodne technický nedostatok na dekoratívny prvok, ktorý dodáva riadu Emotion nevšedný, mimoriadne výtvarný vzhľad.  
Riad EMOTION

V novom rade nájdete misku, hlboký tanier a dve veľkosti tanierov, ktoré priemerom odpovedajú dezertným a klasickým plytkým. Každý jednotlivý kus riadu sa vyrába ručne a má inú štruktúru prasklín, takže každý diel vášho servisu bude originálnym umeleckým dielom. 
Riad EMOTION

Na výber máte zo štyroch farieb, a síce modrá, hnedá, zelená a šedá. Môžete si z nich namiešať rôznofarebný servis podľa toho, ktoré tóny máte radi alebo ako ladia k farebnému poňatiu vášho interiéru
Riad EMOTION

Jemné rozdiely v tvaroch, farebných odtieňoch a kresbe pod glazúrou dodávajú miskám aj tanierom jedinečný a emotívny charakter.

Nájdite odvahu podľahnúť svojim emóciám a zaobstarajte si čarovný riad, z ktorého sa tají dych. Určite poteší aj ako praktický darček pre vašich najbližších, s ktorým nemôžete šliapnuť vedľa.