info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Pomôžeme s upratovaním domácnosti

Sme špecialisti na prípravu potravín, varenie, pečenie aj stolovanie. Možno ste ale nevedeli, že u nás nájdete tiež všetko potrebné pre základné domáce upratovanie. Postaráme sa, aby vaša domácnosť bola ako zo škatuľky.


S nami nie ste na upratovanie sami

Upratovanie s Tescomou


Kuchyňa – riad a čistá linka

Kuchyňa je srdcom domácnosti. Je to miesto, kde sa pripravujú všetky domáce dobroty a kde to skrátka žije. Akonáhle je dojedené, prichádza čas na upratovanie. Kuchynská linka a drez si žiadajú svoje ‒ u nás si vyberiete všetky pomôcky pre ich udržiavanie v čistote. Odkvapkávače, hubky, utierky, škrabky a kefy mnohých druhov, sety na umývanie, ale napríklad aj tašky na triedený odpad, pohlcovač pachov do odpadkového koša alebo nádobu na bioodpad.
Mopy, zmetáky a náradie na upratovanie


Mopy a čističe

Čistá podlaha je základ. Preto nájdete v našom sortimente mopy a dalšie pomôcky pre mokré aj suché čistenie podláh a ostatných plôch v domácnosti. V našej ponuke nechýbajú zmetáky, ryžák, prachovky, stierky na sklo alebo napríklad multifunkčný ručný akumulátorový vysávač. Obľúbené sú aj čističe pre rôzne povrchy a použitia.
Žehlenie TESCOMA


Žehlenie

K pravidelným domácim činnostiam patrí aj žehlenie ‒ vďaka našim výrobkom bude naozaj komfortné. Máme pre vás odolnú žehliacu dosku a kvalitnú naparovaciu žehličku. Tým, kto má doma menej miesta, ponúkneme aj žehliacu dosku alebo žehliacu deku na stôl, ktorá je mimochodom ideálna na cesty. K žehliacej doske možno dokúpiť tiež samostatný rukávnik alebo nové poťahy a nechýba ani ucelený program kvalitných vešiakov rôzneho typu
Ukladanie a organizácia odevov a posteľnej bielizne


Starostlivosť o odevy a textílie

Vaše odevy a textílie si zaslúžia špeciálnu starostlivosť. Prezrite si skupinu výrobkov, kam patria úložné krabice, boxy a obaly na oblečenie, prikrývky, obleky, ďalej vákuovacie vaky, vaky na bielizeň, ale aj drobní pomocníci na pranie a sušenie bielizne ako napríklad štipce na bielizeň, šnúra na bielizeň, vaky na jemnú bielizeň alebo loptičky do sušičky.
Starostlivosť o obuv


Starostlivosť o obuv

Nemali by sme zabúdať ani na starostlivosť o obuv. Pro tento účel máme celý rad kartáčov pre rôzne typy obuvi. V tejto kategórii nájdete aj ďalšie pomôcky ako napríklad lyžicu do topánok, osviežovač obuvi, praktické organizéry obuvi pre ich prehľadné skladovanie alebo odkvapkávaciu podložku na mokrú či ušpinenú obuv