info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogTematické týždnePustite sa do upratovania, s nami to bude hračka

Pustite sa do upratovania, s nami to bude hračka

Možno ste nevedeli, že okrem výrobkov na prípravu potravín, varenia, pečenia aj stolovania u nás nájdete všetko potrebné na základné upratovanie domácnosti. Pomôžeme vyčistiť podlahy, okná, kuchynskú linku, postaráme sa o žehlenie, ukladanie odevov, čistenie obuvi a nájdete u nás napríklad aj množstvo čistiacich prostriedkov.
Upratovací set ProfiMATE

S prachom a nečistotami zatočí raz dva

Upratovací set ProfiMATE je výborný na mokré aj suché čistenie podláh. Obsahuje 6 dielov – mop s rozprašovačom, návlek z mikrovlákna, univerzálnu teleskopickú tyč, nadstavec na zmeták, zmeták s lopatkou a závesnú lištu s 3 háčikmi, na ktorú všetko šikovne zavesíte. Ide o veľmi vkusné a prehľadné uloženie týchto pomocníkov.
Úložný organizér na čistiace prostriedky ProfiMATE
Všetky čistiace prostriedky uložené na jednom mieste? So šikovným úložným organizérom ProfiMATE to nie je žiadny problém! Obsahuje variabilné posuvné prepážky a má priestrannú rukoväť na pohodlné prenášanie. Odporúčame zaobstarať k nemu aj 12-litrové upratovacie vedro ProfiMATE, do ktorého organizér výborne zapadne.
Akumulátorový ručný vysávač ProfiMATE
Vysáva, nafukuje aj vákuuje a vďaka tomu, že je bezdrôtový, ho môžete vziať kamkoľvek so sebou, napríklad na chatu aj dovolenku. Reč je o novinke Akumulátorovom ručnom vysávači ProfiMATE, ktorý je malý, pritom neuveriteľne šikovný. Upracete s ním auto alebo ho prepojíte s Univerzálnou teleskopickou tyčou ProfiMATE na vysávanie stropov a nedostupných miest. 

Na upratovanie môžete potrebovať ešte:

Veľká súprava na umývanie riadu PURO

Čistý drez je základ a my vieme, ako na to

Pokiaľ je pre vás hygienická čistota drezu a poriadok okolo neho dôležitá, pozrite si výrobky línie PURO. Medzi nimi určite zaujme Veľká súprava na umývanie riadu PURO, ktorá obsahuje dávkovač saponátu, zásobník na kefu a zásobník na utierku a hubku, to všetko elegantne posadené na odkladacej miske. Dizajn radu PURO je obľúbený pre minimalistický dizajn.
 
Kefa na riad CLEAN KIT Bamboo
Výborným pomocníkom na umývanie riadu je kefa CLEAN KIT Bamboo. Ako už názov napovedá, má veľmi atraktívny vzhľad vďaka rukoväti z prírodného bambusu. Pracovná časť je vybavená pružnými žiaruvzdornými štetinami. S touto kefou umyjete všetky druhy riadu, drez aj ďalšie plochy.
Nádoba na bioodpad PURO
Moderné je triediť a kompostovať. V kuchyni to ide výborne pomocou Nádoby na bioodpad PURO. Schováte do nej šupky od zeleniny, zvyšky ovocia, ale aj čajové vrecká alebo kávovú usadeninu. Je vyrobená z kvalitného plastu, má polohovateľné veko, sklápajúcu rukoväť a protišmykovú úpravu dna.  

Môže sa hodiť aj:

Vak na bielizeň FANCY HOME

To najlepšie pre vašu bielizeň a obuv

Ponúkame celý rad výrobkov aj na starostlivosť o bielizeň, textílií a obuvi. Patria sem úložné boxy, krabice na oblečenie, obaly na oblek alebo napríklad Vak na bielizeň FANCY HOME. Okrem pekného dizajnu je veľmi priestranný, má objem 50 litrov a unesie až 8 kíl bielizne. Dôležité sú aj veľké a pevné bavlnené úchyty pre ľahké prenášanie a prekvapia aj praktickým magnetickým uzáverom. 
Kefa na obuv FANCY HOME
Aj obuv si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť. V našom sortimente nájdete niekoľko typov kief. Za základnú sa považuje Kefa na obuv FANCY HOME, ktorá má veľmi pohodlnú ergonómiu a odolné štetiny, ktoré ľahko odstránia prach a nečistoty. Veľmi užitočná bude aj Kefka na obuv vhodná aj pre horšie dostupné miesta s hrotom na odstránenie nečistôt. 
Vákuové vrece FANCY HOME
Máte doma mnoho textílií, lôžkovín či odevov a neviete, ako ich všetky uskladniť? Použite vákuové vrecia FANCY HOME. Vďaka dôkladnému odsatiu vzduchu usporíte až 75 % miesta, bielizeň uložená vo vákuových vreciach FANCY HOME je navyše dobre chránená pred vlhkom a nečistotami. Balenie obsahuje 2 objemné vrecia s rozmerom 70 x 50 cm.

Pre istotu pozrite na: