info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyVarenie a pečenieSezóna grilovačiek a záhradných párty je tu. Máte všetko?

Sezóna grilovačiek a záhradných párty je tu. Máte všetko?

Letné teploty zvádzajú k tráveniu času na vonku, a tak nastáva doba záhradného či terasového stolovania. Pozrite, či vám na to vaše nechýba niektorý z nápadov od TESCOMY. Máme pre vás tipy, ktoré si môžete ihneď objednať v eshope alebo kúpiť v našich predajniach.

power gril party time

Grilovanie bez dymu a zdĺhavého rozpaľovania

Áno, power gril PARTY TIME sme skonštruovali tak, aby nemal nešváry klasického grilovania na drevenom uhlí - teda zložité rozpaľovanie uhlíkov a silné dymenie, ktoré spôsobujú odkvapkávajúci tuk z grilovaného jedla priamo na brikety.  

lis na hamburger GrandCHEF

Vytvarovať hamburger jeden ako druhý v ruke nie je jednoduché ani rýchle. Preto sme vymysleli unikátny lis, s ktorým hravo vytvoríte a hygienicky uskladníte až 9 "placiek" z mletého mäsa. Naviac sme ho doplnili o vychytávku pre burgre plnené syrom!

Elektrický mlynček na soľ a korenie PRESIDENT

Pre ľahké mletie čerstvej soli a korenia vám príde vhod elektrický mlynček 2 v 1, ktorý má 2 oddelené komory a melie korenie či soľ jednoduchým stlačením tlačidla. Vďaka praktickému viečku vám navyše zvyšky korenia neznečistia stôl.

Možno sa vám budú hodiť tiež:

Chladiaci podnos s poklopom DELÍCIA

Jednohubky, chlebíčky, zákusky aj tortu teraz bezpečne prenesiete kamkoľvek

Predstavujeme praktický podnos so zabudovaným chladením, ktorý ochráni vaše dobroty pred hmyzom aj vysokými teplotami. Čerstvé torty, dezerty, jednohubky, chlebíčky alebo ovocie môžete v uzavretom podnose bezpečne preniesť a svieže a vychladené ich uchovať počas podávania v horúcom lete pri záhradnom stolovaní, pikniku alebo pri vode.

Podnos FANCY HOME

Prečo mať nudný podnos ako všetci, keď môžete mať ekologický a s originálnym vzorom rozkvitnutej lúky. Všetky podnosy FANCY HOME sú na rozdiel od bežných, rýdzo plastových podnosov, biologicky rozložiteľné a šetrné voči životnému prostrediu. Majú priestranné úchyty pre komfortnú manipuláciu a matnú povrchovú úpravu, takže šálky, hrnčeky a tanieriky sa na podnosoch pri prenášaní nešmýkajú.

Cedník s misou VITAMINO

Vhod vám príde aj sitko s miskou VITAMINOšikovný nápad na oplachovanie ovocia alebo zeleniny pod tečúcou vodou, cedenie najrôznejších potravín a univerzálnu misku v jednom. Plastová misa s vloženým sitkom je praktické riešenie do kuchyne za pár euro, ktoré oceníte nielen v sezóne zeleninových šalátov. 

Ešte môžete potrebovať:

Karafa UNO VINO

Karafa na alko aj nealko, ktorá ozdobí váš stôl

Pokiaľ si chcete nápoje skutočne vychutnať, podávajte ich v atraktívnej dizajnovej karafe UNO VINO. Je vybavená praktickým viečkom s otvorom na nalievanie, a chráni tak vaše nápoje pred hmyzom a nečistotami. Karafa je skvelá aj na servírovanie vody, limonád, džúsov a ďalších nealkoholických aj alkoholických nápojov.

Poklop guľatý DELÍCIA

Tento dizajnový poklop ochráni torty, múčniky, dezerty, jednohubky, chlebíčky, ovocie a pod. pred nečistotami pri skladovaní aj stolovaní. Poklop má unikátny systém ventilácie umiestený v spodnej časti úchytu. Pootočením úchytu ventiláciu uzavrite a zabránite osychaniu pokrmov, otvorením ventilácie naopak zamedzíte ich nežiaducemu vlhnutiu.

Ste alergickí na dotieravé osy pri posedení na záhrade? Tento unikátny lapač zamestná osy v okolí natoľko, že miesto pre vaše vonkajšie stolovanie bude nepríjemných osích náletov ušetrené. Náš lapač na osy účinkuje bez chemikálií, ako náplň použijete bežný ovocný sirup, sladké kolové nápoje alebo multivitamínový džús.

Čo sa ešte môže hodiť: