info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyŠkola je za dverami – čo deti musia mať?

Škola je za dverami – čo deti musia mať?

Škola volá: pripravte sa na skvelé školské rána! A my voláme: S týmito nápadmi budú vaše raňajky aj desiaty v školských dňoch plné radosti. Poďte sa s nami pozrieť, ako si môžete spríjemniť vstávanie aj vy. 
Hriankovač PRESIDENT

Hrianky sú základ. Pripravte si ich luxusne dobré ;-)

Prečo mať obyčajný, keď môžete mať luxusný s nadštandardnými programami a funkciami. Predstavujeme prvotriedny domáci hriankovač PRESIDENT, ktorý patrí ku špičke na trhu. Nielen, že v ňom ľahko a rýchlo pripravíte dokonale opečené toasty z bieleho aj celozrnného chleba v 6 voliteľných stupňoch opečenia. Náš hriankovač je navyše vybavený programom pre opekanie zmrazených toastov a programom pre dopekanie už opečených vychladnutých toastov do chrumkava.
Keramická forma na toastový chlieb DELÍCIA

Keď toasty, tak vlastné a bez "éčok". Je to hračka, keď máte formu ;-)

 Ale nie hocijakú. Len forma na toastový chlieb DELÍCIA zvládne to, čo žiadna iná: Pripravíte v nej nielen skvele chutnajúci a dokole prepečený toastový chlieb, ale tiež napríklad sladký banánový chlieb a ďalšie dobroty. Veko keramickej formy je vybavené výstupkami, ktoré do hornej časti pečiva otlačia reliéf pre ľahké krájanie rovnako hrubých plátkov. Glazúra má prirodzene antiadhézne vlastnosti, upečený chlieb z formy ľahko vyklopíte.


Čo ďalšie sa vám pre skvelé raňajky alebo desiatu bude hodiť?

 

Zdravé tyčinky na desiatu si hravo vylisujete sami vo...

Lis na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA

...forme na domáce "müsli" tyčinky

Chutné tyčinky, pripravené zo zmesi zostavenej na mieru pre vašu fit postavu, si ľahko vyrobíte alebo upečiete aj doma. Stačí mať náš unikátny lis DELLA CASA! Zdravé domáce tyčinky zo zmesi sušeného ovocia, orieškov, semienok, obilnín, medu apod. si totiž môžete v lise ľahko a rýchlo vytvarovať alebo upiecť v rúre v silikónových formičkách. Pri príprave svojej obľúbenej zmesi môžete postupovať podľa pôvodných a odskúšaných receptov, ktoré sú súčasťou balenia alebo použiť svoj vlastný recept.

 

Čo sa vám tiež môže hodiť:

Dózy DINO

Dózy s dinosaurami tvarované na mieru vašich desiatam

Praktické, zdravotne nezávadné dózy na desiatu pre deti sú vyrobené z certifikovaného materiálu vhodného pre použitie v zdravotníctve a farmácii a nesú obľúbený motív veselej dinosaurej rodinky. Zabránia nechcenej deformácii plnených bagiet aj väčších rožkov, sendvičov, jabĺk či iného ovocia. 
 


Ďalej by vás mohlo zaujímať: