• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogTematické týždneTipy pre sviatočné stolovanie, ktoré umocnia váš zážitok Vianoc

Tipy pre sviatočné stolovanie, ktoré umocnia váš zážitok Vianoc

Čo je na Vianociach najlepšie? To, že môžeme byť s tými, ktorých máme radi. A ako je zvykom, tieto stretnutia prebiehajú pri stole plnom dobrôt. Po predvianočnom upratovaní, zháňaní darčekov, pečení a zdobení domovov sú to zaslúžené chvíle pohody, z ktorých čerpáme energiu do ďalšieho roka. S našimi tipmi na servírovanie a stolovanie budú vaše stretnutia pri stole ešte príjemnejšie. Vyberte si z online ponuky alebo sa inšpirujte v značkových predajniach

Etažérka sklenená 3poschodová DELÍCIA

Elegantná minimalistická etažérka cukrovinkám pristane

Môžete ju mať na stole po celý rok. Pristane jej totiž ako ovocie, tak jednohubky či kanapky, zákusky alebo cupcakes. So sklenenou etažérkou naservírujete elegantne čokoľvek. Vianočné cukrovinky ju však razom premenia na slávnostný kúsok.

Taniere GRACIE Stella

Štedrovečerná večera je zlatým klincom Vianoc a na stôl patrí ten najlepší riad. Nežný dekor s hviezdami na slávnostných tanieroch GRACIE Stella podčiarkne sviatočnú atmosféru. Na rozdiel od zlato dekorovaného riadu našich babičiek patria taniere GRACIE Stella vďaka použitej  technológii do umývačky aj mikrovlnnej rúry.  

Šálka na cappuccino GUSTITO, s tanierikom

K vianočným cukrovinkám neodmysliteľne patrí aj šálka skvelej kávy. Či už ste milovníci kávy espresso, alebo neodoláte cappuccinu s poriadnou čiapkou mliečnej peny, bude vám vaša potrebná dávka kofeínu lepšie chutiť z krásnych porcelánových šálok. Zo šálok a hrnčekov línie GUSTITO si obľúbený horúci nápoj vychutnáte počas sviatkov aj v priebehu celého roka.

Možno sa vám budú hodiť tiež:

Servírovací podnos na tortu DELÍCIA ø 31 cm, porcelánový

Noblesný porcelánový podnos na tie najväčšie dobroty       

Kedy inokedy ako cez Vianoce servírovať tie najlepšie kúsky na najlepšom porceláne? Na všetky tie dobroty budete potrebovať poriadny podnos. Neutrálna biela farba, elegantný dizajn a možnosť použitia s praktickým poklopom predurčujú tento kvalitný porcelánový podnos na to, aby sa stal obľúbeným kúskom vo vašej kuchyni. 

Čokoládové fondue DELÍCIA

Čokoládové fondue sa skvele osvedčilo nielen pri oslavách, ale aj na zdobenie cukroviniek polevou. A cez Vianoce ako keď ho nájdete! Napokon totiž do detí okrem sladkostí dostanete aj kúsok ovocia. Môžete použiť kvalitnú tmavú čokoládu alebo napríklad ruby čokoládu pre ružovú farbu. Nespotrebovaný obsah ľahko uzavrite viečkom a uložíte do chladničky nabudúce. 

Keramická forma srdce DELÍCIA

Tradičné keramické formy sa dedia z generácie na generáciu. A práve táto forma, je naša veľká srdcovka. Nielenže upečie krásnu a prepracovanú bábovku v tvare srdca, ale poslúži aj ako dekorácia. Tohtoročná novinka tiež môže byť krásnym darčekom pre niekoho blízkeho, kto rád pečie.

Čo môžete potrebovať:

Taniere pre sviatočné chvíle

Kúzelnú vianočnú atmosféru okrem ozdobeného stromčeka vytvára aj prestretý stôl plný lákavého jedla a pitia. Taniere OPUS GOLDjemným zlatým dekorom sú vhodné na každodenné aj slávnostné stolovanie. A pretože zlatá je jednou z tradičných farieb Vianoc, tak s nimi na štedrovečernom stole určite neurobíte chybu.

      Jedálenský príbor TOSCANA, súprava 24 ks      Jedálenský príbor TOSCANA, súprava 24 ks  Jedálenský príbor TOSCANA, súprava 24 ks

Jedálenské príbory TOSCANA vás budú sprevádzať po celý život. Sú vyrobené kovaním z jedného kusu prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a skvele padnú do ruky. Masívne prevedenie a originálny dizajn radia túto súpravu do najvyššej kategórie príborov. Po Vianociach ich nemusíte schovávať, pretože sa dajú denne používať. Za ich kvalitu ručíme 10 ročnou zárukou.

Stojan na čajové sviečky FANCY HOME Stones 2 ks,

Vôňa ihličia, tlmené svetlo sviečok a cinkanie zvončeka. Tiež sa už podmanivej atmosféry vianočných sviatkov nemôžete dočkať? Jednoduché stojančeky na čajové sviečky rozmiestnené na sviatočne prestretom stole slávnostný pocit ešte umocnia.

Čo sa ešte bude hodiť na vianočnú tabuľu: