• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyBývanie a upratovanieUpracte si teraz, nech toho pred sviatkami nemáte až nad hlavu ;-) Pomôžeme vám:

Upracte si teraz, nech toho pred sviatkami nemáte až nad hlavu ;-) Pomôžeme vám:

Schválne, koľkokrát do roka robíte doma generálne upratovanie? My tipujeme, že pred Vianocami a na jar. Lenže medzi jarným a vianočným upratovaním uplynie 3/4 roka, v priebehu ktorého sa neporiadok nakopí. A vy sa z neho potom pred zimnými sviatkami môžete zblázniť... Ako z toho von? Zaraďte do svojho upratovacieho kalendára jesenné upratovanie. Poradíme vám, ako si ho uľahčiť:
Ukladacie boxy TESCOMA

Dajte veciam svoje miesto

Jedna vec sú čisté a vydezinfikované povrchy, textílie a koberce. Druhou stránkou upratovania je však poriadok a usporiadanie a umiestnenie vecí. A tým by sme mali začať. Ak niekedy neviete, v ktorej zásuvke, vrecku či na ktorej poličke nájdete všetky drobnosti, ktoré v domácnosti potrebujete, budú sa vám hodiť organizéry a boxy. Naše úložné krabice a boxy sú v rovnakom dizajne ako vaky na špinavú bielizeň a oblečenie. Ich kúpou nielen konečne roztriedite „rozhádzané“ veci, ale tiež vizuálne zjednotíte domácnosť.
Vaky na prádlo a ukladacie boxy TESCOMA

Nech sa na voňavú bielizeň nepráši

Najväčší podiel vrátane neusporiadaných veci tvorí oblečenie. Rozdeľte ho na to, ktoré nosíte a ktoré ponecháte v policiach a na to, ktoré práve nemá sezónu. To umiestnite do boxov, ktoré uložíte do horných políc skrine, aby vám nezavadzalo a neprášilo sa naň.

 

 

Čo ďalšieho sa môže hodiť?

Málo miesta? Neskladujte vzduch!

Vákuové vrecia TESCOMA

Odsajte vzduch a ušetrite až 75 % miesta

Na lôžkoviny a mimosezónne oblečenie vyskúšajte praktické vákuové vrecia. Bielizeň uložená vo vákuových vreciach FANCY HOME sa nielen „zmenší“ o 3/4 svojho objemu, ale navyše je dobre chránená pred vlhkom a nečistotami. Vrecia v 3 veľkostiach majú univerzálny ventil pre rýchle odsatie vzduchu bežným domácim vysávačom a dvojitý vzduchotesný uzáver pre ľahké plnenie.
 
Obaly na odevy TESCOMA

Šaty, kabáty, košele a saká si zaslúžia ochranu

Drahé šaty, ktoré však oblečiete len raz za rok? Nenechajte naň sadať prach a uložte ich do ochranného obalu. Veziete svetlý kostým v aute? Aj v tomto prípade sa nezaobídete bez obalu na šaty a saká. Ten náš je v 2 veľkostiach a dizajnoch: smotanovej a cappuccino, vybavený kvalitným zipsovým uzáverom a priehľadom.
 
 

Poznáte trik pre stále voňavú bielizeň?

Vonné vosky TESCOMA

Vonné vosky nielen do aromalámp

Vosky do aromalámp prevoňajú miestnosť vďaka zahrievaniu v aromalampe. Ak chcete mať však jemne prevoňanú aj skriňu a tým aj bielizeň v nej uloženú, uskladnite dovnútra aj jedno balenie vonného vosku.

  

Ďalej by vás mohlo zaujímať:

Viete, že aj žehlenie môže byť radosť?

Žehliaca doska s rukávnikom FANCY HOME

Na žehlenie sa dokonca môžete tešiť. Stačí mať...

...do detailu premyslená žehliaca doska. Základom je, aby bola priestorná, perfektne skladná a dokonale stabilná, nech už ju nastavíte do akejkoľvek výšky v rozmedzí 73 – 90 cm. Radosť vám však prinesú až detaily:
  • pevná doska vybavená dierovaním proti nežiadúcemu zrážaniu pary,
  • bavlnený poťah s dvojvrstvovým polstrovaním je vynikajúci pre plynulé žehlenie,
  • výsuvný rukávnik pre ľahké žehlenie košieľ úzkych nohavíc bez pukov,
  • priestorná odkladacia plocha pre žehličku s ochrannými, žiaruvzdornými silikónovými podložkami,
  • výsuvný vešiak na zavesenie a odkladanie vešiakov s vyžehleným oblečením,
  • odkladacia mriežka na vyžehlenú bielizeň.
 

Pozrite si tiež: