info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyVarenie a pečenieVarte a jedzte zdravšie. Tieto nápady sú k tomu ako stvorené.

Varte a jedzte zdravšie. Tieto nápady sú k tomu ako stvorené.


Je tu obdobie novoročných predsavzatí a snáh o zhodenie vianočných kíl ;-) Možno si však žiadne ciele do nového roka nedávate a ani sa vám cez sviatky nepodarilo pribrať. Skrátka len chcete začať žiť zdravšie a cítiť sa lepšie. A práve s tým vám môžu pomôcť šikovné nápady od TESCOMY.
 
Smoothie mixér PRESIDENT 0,6 l

Začnite si dopriavať lahodné a zdravé kotaily


Už ste skúšali smoothie – zdravý, lahodný nápoj, ktorý tvorí rozmixované ovocie či zelenina, tekutá zložka a niektoré ďalšie prísady? Pokiaľ áno a zachutilo vám, máme pre vás skvelý mixér PRESIDENT. Získate s ním aj cestovnú fľašu s pútkom, v ktorej si rozmixovaný nápoj môžete vziať so sebou na cesty.
 
Sklenená nádoba na klíčenie SENSE

Klíčky ku zdraviu


Zaraďte do svojho jedálnička superzdravé klíčky. Unikátna nádoba na klíčenie strukovín, obilnín a semienok umožňuje pestovať zdraviu prospešné rastlinné klíčky, ktoré sú mimoriadnym zdrojom vitamínov a cenných nutričných látok, nielen z malých semienok a obilnín, ale aj strukovín. Vyrábame ju z hrubostenného skla, je dostatočne objemná, bez problémov v nej naraz naklíčite až 4 lyžice semienok.
 

Čo ďalšie sa môže hodiť?

Vylisujte z ovocia a zeleniny to najlepšie

Odšťavovač HANDY

Manuálny odšťavovač, ktorý nemá konkurenciu


Máme pre vás prvotriedny, vysoko účinný ručný odšťavovač pre šetrné odšťavenie ovocia a zeleniny za studena. Ak váhate medzi elektrickým a manuálne poháňaným odšťavovačom, potom je dobré vedieť, že pri nízkych otáčkach ručne poháňaného závitu sa ovocná ani zeleninová šťava nezahrieva, a preto v nej ostáva zachované maximálne množstvo minerálov, vitamínov aj nutričných látok. Jej chuť je prirodzenejšia ako pri šťavách z elektrických odšťavovačoch s vysokými otáčkami.
 
Krájač dlhých plátkov HANDY

Skvelý nápad na zeleninové či ovocné "lasagne"


Tento unikátny krájač pripraví dlhé tenké plátky pre zeleninové alebo ovocné rolované pokrmy či závitky. Je ideálny na plátkovanie zemiakov, cukiet, uhoriek, jabĺk apod. Krájač HANDY má dlhú a ostrú čepeľ, ktorá ľahko nakrája celý plod prichytený na otočnom vretene. Vďaka kvalitnej nerezovej čepeli a účinnej prítlačnej doske sú pripravené plátky vždy rovnomerne tenké.
 

Najzdravšie uchovávanie potravín? Kvasenie!

Súprava na kvasenie TESCOMA DELLA CASA 5000 ml

Domáce kvasenie nikdy nebolo ľahšie


Unikátna súprava pre výrobu trvanlivých pokrmov revolučným spôsobom uľahčuje kvasenie v domácich podmienkach. Skúste tiež kvasiť kapustu, uhorky alebo kimchi bez obrovských kameninových nádob a bez zaťažovania kameňom :-)
 

Ďalej by vás mohlo zaujímať:

Vezmite si zdravé dobroty so sebou do práce aj na výlet

Jedálenská súprava FRESHBOX, s termobrašnou

Vyskúšajte nosič na jedlo pre 21. storočie


Jedálenská súprava FRESHBOX s termobrašnou je ideálna nielen pre hygienické uloženie a bezpečné prenášanie pokrmov, ale aj pre ich ohrievanie v mikrovlnnej rúre a štýlové podávanie. Tri vzduchotesné dózy s novými sklápacími uzávermi sú v súprave FRESHBOX doplnené skladacím servírovacím podnosom a jedálenským príborom uloženým v ochrannom obale. Pokrmy vo vzduchotesne uzavretých dózach pri prenášaní nevytekajú, v termobrašni si dlhšie uchovajú teplotu.
 

Pozrite si tiež: