info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Vieme, čo si vziať na dovolenku

Chystáte sa na dovolenku, na výlet, alebo len k vode? Máme pre vás cestovné vybavenie od TESCOMY. Pozrite si naše tipy, ktoré si hneď môžete objednať alebo kúpiť v našich predajniach.

Cestovný organizér na kuchynské potreby MOVE

Varenie na cestách? Všetko potrebné vrátane pokrievky a dosky na krájanie ukrýva...

...cestovný organizér na kuchynské potreby MOVE. Pokiaľ sa teda cez dovolenku chystáte variť na mieste bez vybavenej kuchyne, bude pre vás tento nápad skvelým spoločníkom. Pohodlne a prehľadne do neho totiž uložíte a bezpečne v ňom prepravíte všetky základné kuchárske potreby vrátane panvice s pokrievkou, dosky na krájanie, aj základné kuchynské náradie s dlhou či krátkou rukoväťou.

Termobrašna FRESHBOX, s 3 dózami, antracitová

Pokiaľ idete v rámci prázdnin na výlet a chcete si zbaliť desiatu či obed nielen prakticky, ale aj elegantne, zaobstarajte si našu termobrašňu FRESHBOX. Je vybavená termoizolačnou vložkou a dodávaná s 3 vodotesnými dózami. Horúce, alebo studené pokrmy uložené v termobrašni vo vodotesných dózach si dlhšie udržia svoju teplotu a pri prenášaní nevytekajú. Dózy sú ideálne na skladovanie potravín v chladničke alebo mrazničke a na ohrievanie pokrmov v mikrovlnnej rúre(s pootvoreným vekom). Brašna zase disponuje odnímateľnou termoizolačnou priehradkou na oddelenie teplých a studených pokrmov, takže vám rezeň neohreje napríklad šalát :-). 

Jedálenská súprava FRESHBOX, s termobrašnou

Jedálenská súprava FRESHBOX je možno ešte lepším riešením pre obedy na cestách. Oproti termobrašni je totiž navyše vybavená nápadom pre štýlové stolovanie. Tri vzduchotesné dózy so špeciálnymi sklápacími uzávermi sú v tejto súprave doplnené skladacím servírovacím podnosom a jedálenským príborom uloženým v ochrannom puzdre.

Možno sa vám budú hodiť tiež:

Multifunkčný vreckový nôž MOVE

Univerzálny vreckový nôž nesmie chýbať

Chýba vám praktický vreckový nôž na cestovanie a pobyty v prírode? Tento je vybavený všetkými potrebnými funkciami pre použitie na cestách. Má ostrú sklápaciu nerezovú čepeľ, otvárače na korunkové uzávery a konzervy, vývrtku, krížový skrutkovač, malý a veľký plochý skrutkovač, závesný krúžok a bezpečnostnú poistku brániacu samovoľnému sklopeniu čepele počas používania. Navyše je dodávaný v atraktívnom ochrannom puzdre a má pevné pútko s patentným uzáverom na uchytenie na opasok.

Cestovná termoska CONSTANT

Cestovná termoska CONSTANT je ďalšia užitočná vec na cesty. Je dvojplášťová a vákuová, takže v nej bezpečne uchováte horúce, alebo studené nápoje po dobu niekoľkých hodín. Termoska je celá vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, to znamená nádoba vrátane termoizolačnej vložky. Pri bežnom používaní je preto nerozbitná. Elegantný a dobre tesniaci nerezový uzáver je k nádobe termosky prichytený pevným, ale pružným pútkom. Zostáva tak pri nalievaní nápoja spojený s termoskou a nestratí sa.

Moka kávovar PALOMA

Potrpíte si na dobrú kávu, aj keď ste ďaleko od civilizácie? Ak máte plynový varič, môžete si ju pripraviť kdekoľvek. Moka kanvička PALOMA zvládne pripraviť 2 šálky luxusnej kávy typu espresso. Skladá sa z dvoch nádob spojených zásobníkom na mletú kávu. Nádoby od seba oddelíte len odskrutkovaním, spodnú časť naplníte studenou vodou tak, aby hladina bola pod spodným okrajom bezpečnostného ventilu. Do nádobky vložíte zásobník, ktorý ste naplnili po okraj kávou určenou na prípravu espressa. Na spodnú nádobu naskrutkujete horný diel kávovaru, postavíte na varič a za tri minúty je skvostná káva na svete.

Ešte môžete potrebovať:

Kontaktný gril PRESIDENT

Zvládne burgery, panini aj steaky na výbornú

Kontaktný gril PRESIDENT je rozpálený počas chvíľky a pripravený ugrilovať čokoľvek čo máte radi a kdekoľvek v dosahu elektrického prúdu. Vie nielen súčasne opekať z oboch strán, ale zvládne aj klasické „barbecue“ grilovanie - stačí ho úplne roztvoriť a využiť dvojnásobnú grilovaciu plochu. Pre ľahké použitie je gril vybavený minútkou. Doba grilovania je tak nastaviteľná v rozmedzí od 5 do 30 minút, po uplynutí nastaveného času sa ohrev automaticky zastaví.

Panvica grilovacia SmartCLICK 26 x 26 cm

Pokiaľ si potrpíte na grilovanie na sporáku, je tu pre vás grilovacia panvica. Táto z línie SmartCLICK je pritom skvelá aj na dopekanie v rúre. S nasadenou rukoväťou je totiž špičkovou plnohodnotnou panvicou, so skladacou rukoväťou potom úplne nahradí zapekaciu misu alebo pekáč. Revolučný systém SmartCLICK, kedy jednoduchým stlačením prstu jednej ruky oddelíte rukoväť od panvice, je originálnym riešením TESCOMY, ktoré žiadny iný výrobok tohto typu nemá.

Smoothie mixér PRESIDENT 0,6 l

Ďalším spotrebičom, ktorý oceníte nielen na dovolenke, je smoothie mixér. Ak si chcete totiž vziať smoothie so sebou do práce alebo na výlet a vychutnať si tzv. „smoothie to go“, stačí nasadiť na mixér cestovnú fľašu a hodiť si tekuté vitamíny do tašky alebo cez rameno. Mixéry dodávame v dvoch farebných prevedeniach, a to v modernej smotanovej a luxusnej antracitovej farbe. Sú vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, odolného skla a plastu. 

Čo sa ešte môže hodiť:

Tip: čo si vyraziť do prírody na romantický piknik? Stačí vám pikniková deka, fľaša obľúbeného nápoja a pár dobrôt do krabičky!