info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Vychytávky pre vianočné pečenie


Sviatky sa neskutočne rýchlo blížia, a tak pre vás máme niekoľko tipov na produkty, s ktorými bude tento rok vianočné pečenie ľahké a rýchle. Môžete si pre ne skočiť do niektorej z našich predajní, alebo si ich zaobstarať tu v eshope a nechať si ich doručiť priamo domov či do práce. 
Trdelník

Doma pripravený famózny trdelník z našej formy je

hotový za chvíľku a stojí pár centov

Súčasťou balenia je originálny recept na tradičné domáce trdelníky vrátane názorného obrázkového manuálu na ich prípravu. A aby sme nezabudli na to najdôležitejšie, cena jedného domáceho trdelníka pri využití uvedených surovín je asi 40 centov!

UKÁZAŤ FORMU

Vianočka TESCOMA

Chcete si  na sviatky upiecť domácu vianočku, ale bojíte sa, že sa vám tradičná pletená v rúre rozíde? Túto nadýchanú

vianočku zvládnete doma aj bez pletenia

O rovnomerné prepečenie sa postará prvotriedna hrubostenná keramika našej krásnej tvarovanej formy. Vďaka atraktívnej dvojfarebnej glazúre vyzerá štýlovo, takže po Vianociach poslúži ako dekorácia! Skvelý recept je súčasťou balenia!

KÚPIŤ NA SVIATKY

Sušienky TESCOMA

Ak chcete mať cez Vianoce originálne, čerstvé, bez éčok a za zlomok ceny tých kupovaných,

vyrobte si vlastné, krehké domáce sušienky

Urobiť z vyvaľkaného plátu cesta plný plech dokonalých sušienok je s týmito razítkami na sušienky otázkou sekúnd. Navyše môžete motív sušienok kedykoľvek obmeniť výmenou silikónovej raznice za inú a upiecť v jedinej várke originálny sušienkový mix. Recepty vám samozrejme pribalíme :-).

ZISTIŤ CENU

Úliky TESCOMA

Ak máte radi včelie úliky - skvelé nepečené koláčiky plnené krémom - potom vedzte, že 

teraz ich pripravíte omnoho rýchlejšie a jednoduchšie

Do nového stojančeka totiž špičkou nadol vložíte hneď 30 úlikov vytvarovaných pomocou praktickej formičky, ktoré v stojančeku ľahko naplníte krémom, uzavrite a necháte ich v ňom potrebný čas odležať. Recepty sú súčasťou balenia!

POZRIEŤ

Fondue TESCOMA

Nech už si na Vianoce upečiete čokoľvek,

"kúpeľom" v čokoláde koláčiky dovediete k dokonalosti

elektrickom čokoládovom fondue ľahko a rýchlo rozpustíte bielu, horkú alebo mliečnu čokoládu, do ktorej môžete okrem koláčikov namáčať hrozno alebo mandarínku a pochutnávať si nekonečné hodiny. Nevyužitú čokoládu potom v miske uchováte v chladničke na ďalšie použitie. 

KÚPIŤ

Zdobenie TESCOMA

Pokiaľ sa chystáte piecť pečivo z kysnutého cesta, príde vám vhod vychytávka, ktorá

skráti zdĺhavý proces kysnutia na minimum a zaručí dobrý výsledok

Praktická misa so vzduchotesným vekom na ľahkú prípravu kysnutého cesta navyše postráži dĺžku kysnutia za vás, takže sa pri ňom môžete venovať ďalším povinnostiam. Recept na skvelé kysnuté cesto nájdete priložený.

PRESKÚMAŤ MISU