• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogTematické týždneZažeňte horúce leto chladivým osviežením

Zažeňte horúce leto chladivým osviežením

Prázdniny sú v plnom prúde, horúce letné dni na dennom poriadku. Pripravte si každý deň poriadnu dávku osvieženia. Džbán na domáce limonády, výborný domáci sorbet a večer napríklad vínny strik. Všetko zvládne jednoducho, pokiaľ budete mať po ruke tie správne kuchynské pomôcky.
Výrobník sýtených nápojov myDRINK

Hit leta, to je „sódovkovač“ s odšťavovačom

Domáca sóda z nášho výrobníka vás dokonale schladí! A pripraví nielen sódu, ale aj sýtené nápoje z čerstvo odšťavených citrusových plodov a lahodné domáce limonády. Dospelí si môžu pripraviť tiež šumivý sekt, vínny strik alebo poriadny long drink. Bonusom je krásne dizajnové prevedenie, výrobník sa bude hodiť do  každej kuchyne.
Ďalší veľmi užitočný pomocník, ktorý využijete nielen v lete a na kuchynskej linke sa bude priamo pýšiť je moderný stolný mixér PRESIDENT. Tento špičkový kuchynský prístroj pripraví smoothie aj ľadovú triešť. Má mimoriadne ostré nože, tichý chod a celý rad ďalších funkcií.
Džbán TEO 2.5 l, s vylúhovaním a chladením
Myslite na priebežné dopĺňanie tekutín. Nemárnite čas neustálou prípravou nápojov, načapujte si rovno dvojlitrový džbán TEO. Je vyrobený z odolného borosilikátového  skla, jeho súčasťou je vylúhovacie sitko na ovocie a bylinky a chladiaci diel pre udržanie teploty chladených nápojov. A čo viac - uvaríte v ňom na sporáku aj horúci čaj.

Čo sa Vám môže hodiť:

Džbán na pivo myBEER 2,5 l

Ľahké alkoholické nápoje pre dospelých

Smäd môžete zahnať tiež zlatistým nápojom, teda pivom. Hovorí sa, že čapované chutí najlepšie. Pokiaľ naň dostanete chuť a máte nablízku obľúbené pohostinstvo, vezmete do ruky džbán na pivo myBEER a skočíte si preň.  Do džbánu sa dá načapovať až 5 pív a má aj originálnu odmerku. Aj tento džbán je vyrobený z kvalitného borosilikátového skla.
Chladiaca nádoba na víno a šampanské UNO VINO
Biele, červené, ružové alebo šampanské? Fľaša vína môže v týchto dňoch tiež príjemne osviežiť, či už si ju vychutnáte vo dvojici alebo máte väčšiu spoločnosť. Tu správnu teplotu obzvlášť v lete udrží chladiaca nádoba UNO VINO. Je priestranná a má elegantný tvar s jemným dekoratívnym vzorom. Stačí ju naplniť ľadom a máte postarané.
Pohár na martini CHARLIE 450 ml
Máte radi martini? Potom potrebujete ten správny pohár. Veľký pohár na martini CHARLIE je to pravé na podávanie tohoto obľúbeného miešaného nápoja. Má ideálny objem aj tvar pre plné rozvinuté vône, chute a farby nápoja. A čo určite tiež poteší  – je vyrobený majstrovskými českými sklármi z vysoko kvalitného krištáľového skla.

Možno oceníte aj tieto výrobky:

Tvorítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Vanilkovú, sorbet alebo ľadovú kávu?

Nielen deti milujú zmrzlinu. Šikovná forma na výrobu domácich nanukov by nemala chýbať v žiadnej domácnosti s deťmi. Preto predstavujeme unikátne nanukové tvorítka, ktoré sa jednoducho plnia, prenášajú a úplne najlepšie konzumujú. Domáca zmrzlina je v nich pripravená bez zbytočných sladidiel a „éčok“. Tvorítka BAMBINI možno vzájomne spojiť a rozpojiť, sú veľmi praktické a skladné.
Kanvica na prípravu kávy a čaju za studena TEO 1.0 l
Aj káva má svoju „letnú“ verziu. Ľadové kávové nápoje sú veľmi populárne, preto si zaobstarajte kanvicu TEO na prípravu kávy a čaju zastudena. Nápoje lúhované metódou cold brew majú unikátnu jemnú chuť aj arómu. Kanvica je vyrobená z borosilikátového  skla, pripravíte v nej aj čaj a iné horúce nápoje. Má úzky tvar, a preto sa pohodlne vojde do dverí bežnej chladničky.
Elektrický zmrzlinovač GrandCHEF
Vyrobí až 800 ml domácej zmrzliny! Tak šikovný je elektrický zmrzlinovač GrandCHEF, ktorý nedáte v lete z ruky. Pripravíte s ním veľa smotanovej zmrzliny, ovocných sorbetov, ale aj ľadových koktailov a navyše budete mať ich zloženie plne pod kontrolou. Žiadne éčka, sladidlá, konzervanty alebo farbivá. Súčasťou balenia zmrzlinovača sú tiež vyskúšané recepty.

A pozrite si ešte toto: