info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Žite v lete na záhrade

Leto je v plnom prúde a to znamená jediné – chceme byť čo najviac vonku. Či už máte záhradu, balkón alebo len park v susedstve, určite vám príde vhod niektorý z nápadov od TESCOMY pre vonkajšie hodovanie. Máme pre vás tipy, ktoré si hneď môžete objednať alebo kúpiť v našich predajniach.

Zapekacie misy GUSTO

Spoznajte crumble 

Svieži a rýchly dezert ideálny na záhradu? Skúste crumble alebo crisp! Tvorí ho ovocie a sladká, do chrumkava upečená drobenka. Vďaka jednoduchej príprave a skvelej chuti sa rozšíril z domovského Anglicka do celého sveta. Pripravíte ho v našich zapekacích miskách a misách GUSTO.

Máte radšej ľadové osvieženie?

Elektrický zmrzlinovač GrandCHEF

Leto, to je zmrzlina. Pokiaľ si chcete vyrábať vlastnú, ale nemáte moc času alebo energie, je tu pre vás zmrzlinovač GrandCHEF. Ľahko v ňom vyrobíte až 800 ml kvalitnej domácej smotanovej alebo ovocnej zmrzliny podľa vlastnej chute, predovšetkým ale bez „éčok“, konzervantov, umelých farbív a prebytočných sladidiel.

Tvorítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Máte radšej zmrzlinu na „paličke“? Skúste naše formičky na nanuky BAMBINI. Tieto tvorítka je možné navzájom spojiť a rozpojiť. Spojené tvorítka pohodlne naplníte zmrzlinovou zmesou podľa priložených receptov a dáte zamraziť. Hotovú zmrzlinu môžete rozpojením tvorítok ľahko vyberať z mrazničky po jednom alebo viacerých tvorítkach.

Možno sa vám budú hodiť tiež:

Džbán TEO s vylúhovaním a chladením

Džbán plný chuti

K letu na záhrade budete potrebovať objemný džbán. Čo napríklad náš TEO? Jeho súčasťou sú dve praktické vychytávky: vylúhovacie sitko na prípravu ovocných, zeleninových či bylinkových limonád alebo sypaných či bylinkových čajov a chladiaci diel na udržanie teploty vašich chladených nápojov bez ich nechceného riedenia vodou z rozpúšťajúcich sa kociek ľadu.

Ako všetky tie dobroty na záhradu bezpečne preniesť? Budete potrebovať odolný podnos! V ponuke máme jeden obzvlášť vydarený – servírovací podnos ONLINE je z odolného bambusu, má ideálny rozmer 32 x 22 cm a zvýšené, na dvoch protiľahlých stranách predĺžené okraje pre komfortné a bezpečné prenášanie.

Lapač na osy

Že sa pri vonkajšom hodovaní bojíte náporu ôs? Aj na to sme mysleli – a vymysleli. V sortimente máme vďaka tomu šikovný lapač na osy. Účinkuje bez chemikálií, ako náplň mu slúži bežný ovocný sirup, sladké colové nápoje alebo multivitamínový džús. Umiestnite ho do blízkosti miesta plánovaného stolovania a ste pred náletmi ôs a ich žihadiel dobre ochránení.

Ešte môžete potrebovať:

Forma na nepečené torty DELÍCIA

Osviežujúca torta do horúcich dní? NEPETORTA! ;-)

Máte radi osviežujúce ovocné alebo zmrzlinové torty, ktoré nemusíte piecť? Dobroty v tvare bábovky či venca teraz hravo vykúzlite vo formách na nepečené torty DELÍCIA s priemerom 20 alebo 24 cm. Pripraviť v nich môžete sladký dezert aj slaný aspik, a to bez otvoru alebo s otvorom uprostred, záleží len na vás. K forme vám pribalíme aj originálne recepty.

power gril party time

Napríklad praktický Power gril PARTY TIME na drevené uhlie, ktorý je vďaka ventilátoru pripravený na grilovanie do 5 minút od zapálenia. Navyše disponuje unikátnym grilovacím roštom s odnímateľnou stredovou časťou – drevené uhlie do zásobníka tak môžete dopĺňať bez prerušenia grilovania a bez toho, aby bolo potrebné dávať dole horúci rošt. Zásobník je navyše pri grilovaní uzatvorený poklopom a šťava z jedla tak nekvapká do uhlíkov, ale do nerezovej nádoby – preto gril takmer nedymí.

Poháre myDrink

V neposlednom rade vám môžu chýbať odolné poháre v rôznych veľkostiach. V tom prípade kuknite na našu líniu nápojových pohárov myDRINK v unikátnom dizajne. Podobne ucelený a dizajnovo zjednotený sortiment pohárov na podávanie alkoholických aj nealkoholických nápojov je celkom výnimočný, s takto prepracovaným konceptom sa inde nestretnete.

Čo sa ešte môže hodiť: