• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Ako sa cítiť doma dobre?

Babie leto končí a nastáva najfarebnejšie obdobie roka. S klesajúcimi teplotami sa prechádzky skracujú a výletov ubúda. A nám tak zostáva viac času na seba, na odpočinok, ale aj starostlivosť o domácnosť.  Inšpirujte sa u nás, ako si ušetriť prácu a vykúzliť doma čisté, voňavé a prívetivé prostredie.
Ultrasonická aromalampa FANCY HOME, Lava

Domáci relax a uvoľnenie

Studená para, ktorá v jemných obláčikoch prúdi z aromalampy, pripomína lávu stekajúcu z vrcholu sopky. Rovnako pri zapnutom podsvietení je to príjemný a upokojujúci zážitok, ktorého pozitívny účinok môžete ešte umocniť pridaním esenciálneho oleja.  
Ultrasonická aromalampa FANCY HOME, Rose
Kľudné chvíle môžu byť ešte príjemnejšie s jemnou vôňou,  ktorá vychádza spolu so studenou parouaromalampy ROSE. Môžete využiť aj kolorterapiu a nechať na sebe pôsobiť  farby, ktoré ju podsvietia. Výhodou je automatické vypnutie, ktoré oceníte v prípade, že ju umiestnite na nočný stolík, kde vás bude sprevádzať pri zaspávaní.
Vonný difuzér FANCY HOME 200 ml
Nie je nad to zabaliť sa do deky a konečne si dočítať knižku, na ktorú pre samé výlety nebol v lete čas. A keď je doma čisto a voňavo, je to pocit ešte príjemnejší. Pohodu podtrhne jemná vôňa granátového jablka, ruže a ambry s vysokým obsahom prírodných esencií, ktoré sme uložili do štýlového skleneného difuzéra s dreveným viečkom.

Mohlo by sa hodiť:

Šperkovnice LAGOON

Organizéry a úložné boxy: všetko pekne na svojom mieste

Udržiavať poriadok a prehľad v kozmetických potrebách aj bižutérií nie je jednoduché. Ale ten pocit, keď všetko usporiadate a presne viete, kde sa ktorý náramok alebo prstienok nachádza! Presne pre tieto účely sme vytvorili  produktovú liniu LAGOON, ktorá obsahuje rôzne veľké šperkovnice, organizéry, dávkovače na mydlo, zásobníky a ďalšie praktické kúpeľňové vybavenie.
Univerzálny úložný box PRESTO
Poznáte ten pocit, keď pre niektoré drobnosti nemôžete nájsť  to správne miesto? Keď to miesto nájdete, raz a navždy máte postarané. Bežné menšie predmety, ako sú písacie potreby, lieky, náplaste, kozmetika alebo napríklad nite a nožničky, prehľadne  uložíte do univerzálneho boxu PRESTO. Jeho spodná časť  je určená na väčšie kúsky a má vyberateľnú prepážku. Horná časť boxu má nastaviteľné menšie prepážky.  Vďaka výsuvnej rukoväti ho ľahko presuniete kam bude potrebné.
/zehliaca-doska-s-rukavnikom-fancy-home
Sú ľudia, pre ktorých je žehlenie nepríjemná povinnosť. A druhí, ktorí žehlia s radosťou, pretože majú dobré vybavenie a tešia sa na pohár vína a príjemný program v televízii alebo podcast v slúchadlách. Vybavte sa kvalitnou a stabilnou žehliacou doskou, a môžete sa zaradiť do druhej skupiny. Okrem štedrej žehliacej plochy má naša doska tiež výsuvný rukávnik, ramienko aj mriežku na odkladanie ramienok s odevmi.

Poriadok vám pomôžu udržiavať:

Mop s rozprašovačom ProfiMATE

Zaobstarajte si parťákov na jesenný poriadok

Začiatok jesene je ten správny čas na poriadny hĺbkový poriadok, ktorý ušetrí prácu v dobe adventnej. Vybavte sa správnymi pomocníkmi na upratovanie  a uľahčite si námahu. Tak napríklad mop s rozprašovačom čistiacich prostriedkov, ktorý patrí do rozsiahleho dizajnovo oceneného programu ProfiMATE. Neunikne mu žiadna nečistota. Prehliadnite si aj ďalšie praktické pomôcky, ako je  zmetáčik s lopatkou, stierka na sklo, ryžák alebo prachovka. Všetko zladené  nielen vizuálne, ale aj funkčne.
Upratovacie vedro ProfiMATE 12 l
Vedro na upratovanie je potrebné pre každú domácnosť na poriadne upratovanie. To naše má objem 12 litrov, opierku na odkladanie mopu, odmerku na čistiace prostriedky a je vhodné rovnako pre žmýkací mop. Dokúpte si k nemu nesmierne praktický organizér na čistiace prostriedky a budete mať istotu, že všetko nájdete na jednom mieste, prehľadne uložené a upratané.
Univerzálny čistič do kuchyne ProfiMATE 500 ml, Aloe vera, antibakteriálny
Počuli ste o čistiacich prostriedkoch od TESCOMY? Sú úžasné. Nedajú sa síce kvôli obmedzeniu odosielať v balíku,  ale v predajniach  ich máme poriadne zásoby, aby vyšlo na každého. Zaobstarajte si ich a zistíte, že zaslúžene  patria k našim bestsellerom. V ponuke máme univerzálny čistič do kuchyne, čistič na indukčné a sklokeramické dosky alebo čistič na sklo, zrkadlá a zasklené plochy. Sú vyrobené na báze rastlinných a minerálnych surovín, teda šetrné k životnému prostrediu. 

Čistotu v kuchyni postrážite tiež: