• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Čo si prajete dostať k MDŽ?

Či už ste babička, maminka, dcéra, vnučka, svokra, manželka či partnerka, určite vám darček k Medzinárodnému dňu žien urobí radosť. Pokiaľ by vám k nemu chcel niekto z vašich blízkych darovať viac než len kyticu, môžete si vybrať z našich tipov.
Línia FANCY HOME Stones

Vázy, aromalampy a dekorácie


Tvarovo aj farebne spriaznená línia výrobkov FANCY HOME Stones vám umožní vytvoriť v domácnosti štýlovú súpravu v jednotnom dizajne.
 
Vonný difuzér PROVENCE

Jemná vôňa v atraktívnom flakóne  


Milujete vôňu slnečného Francúzska? Potom ako darček oceníte vonný difuzér PROVENCE. Dodávame ho vrátane ratanových tyčiniek, ktoré prírodné vonné esencie zvoľna uvoľňujú do okolia.
Insert your text here

Čo ďalšie sa môže hodiť?

Zážitok z dobrej kávy?

moka kanvičky TESCOMA

Mokka kanvička nahradí aj drahý pákový kávovar


Silnú kávu typu espresso si môžete vyrobiť v ikonickom kávovare, ktorý nájdete v každej talianskej domácnosti. Zistite aj vy, prečo je perkolátor zo zdravotne nezávadného hliníka obľúbený nielen v celom Stredomorí.
Formy na bábovku DELÍCIA

K dobrej káve skvelá bábovka


Samozrejme môžete mať bábovku ako všetci. Alebo ako nikto! Stačí mať jednu z našich fenomenálnych foriem, ktoré dajú vláčnemu múčniku originálny tvar.

Ste čokoládová? ;-)

Čokoládové fondue GUSTITO, pre 4 osoby

Keramické fondue je ten najsladší darček


Ovocie s čokoládou je kombinácia, ktorá sa nikdy neomrzí. Môžete si rozpustiť čokoládu mliečnu, horkú či bielu a namáčať do nej nielen sladké plody, ale napríklad trubičky, oplátky alebo orechy.
 

Ďalej by Vás mohlo zaujímať:

Niečo pre zdravie...

Smoothie mixér PRESIDENT

Hodnotný darček na celý život


Pokiaľ Vám niekto z vašich blízkych bude chcieť k MDŽ dať viac než len "niečo" pre radosť, môžete si priať darček trvalej hodnoty. Smoothie mixér v retro štýle vám pomôže nielen s prípravou lahodných a zdravých smooothie kokteilov, ale hravo vyrobí aj pesto, naseká orechy a rozmixuje  pyré.
 

Pozrite si tiež: