info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyBývanie a upratovanieDoplnky do kúpeľne LAGOON – štýlová intimita

Doplnky do kúpeľne LAGOON – štýlová intimita

lagoon1

Kde inde by to malo žiariť čistotou a prívetivosťou než v kúpeľni? Je to náš intímny priestor. Miesto, odkiaľ vychádzame blaženejší a krajší. Aby to tak naozaj bolo, pripravili sme pre vás ucelenú líniu praktických doplnkov do kúpeľne či na toaletu. Svojim dizajnom a funkčnosťou dodajú vašej hygiene punc prirodzenej jednoduchosti.

 

Krištáľová čistota priezračnej lagúny


Pozvite do svojej kúpeľne jednoduchosť a jednoznačnosť. Moderný vzhľad podtrhne čistotu bez kompromisov. Produkty LAGOON z odolného plastu vynikajú svojou funkčnosťou a variabilitou. Vnesú do kúpeľne rád a priehľadnosť. V jemných zemitých odtieňoch sa hodia do každého interiéru. Sú vybavené protišmykovým dnom, ľahko sa používajú a udržiavajú.
 
lagoon 2

Všetko má svoje miesto


Vďaka šikovnému rozdeleniu na priehradky vždy rýchlo nájdete šperk, ktorý práve potrebujete. Priehradky sú rôzne veľké, pohodlne uschovajú malé prstienky aj väčšie náhrdelníky.
 
lagoon 3

„Táto línia je pre mňa výnimočná, pretože som sa ako dizajnér ocitol na inom „ihrisku“, prvýkrát som skúsil navrhnúť doplnky do kúpeľne, po dlhých rokoch tvarovania prevažne kuchynského sortimentu. Od začiatku sme vedeli, že pôjde o pomerne početný sortiment, takže bolo dobré sa príliš umelecky neodviazať a držať sa striedmeho a hlavne funkčného tvaroslovia. Počítame s tým, že sortiment sa môže do budúcnosti rozširovať o ďalšie položky, ktoré by mali štylisticky nadväzovať, aby kúpeľňa mala jednotný pekný kabát. Proces vývoja bol celkom dlhý (16 mesiacov), skúsili sme rôzne postupy. Napríklad pri miske na mydlo bolo snáď 15 rôznych makiet. Pochopiteľne ako muži sa v celom sortimente neorientujeme príliš suverénne, takže ku špecificky ženským položkám, ako sú šperkovnice, škatuľky na líčidlá a podobne, sme si pozvali početnú skupiny kolegýň.“

Martin Koval
Produktový dizajnér
 
lagoon 4

Pozrite si aj ďalšie produkty LAGOON: