• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Jar volá, upratovanie volá


Ak patríte k tým, čo s prvými jarnými dňami premýšľajú o dôkladnom upratovaní domácnosti, máme pre vás niekoľko tipov, na čo nezabudnúť a čo určite zaobstarať, aby sa všetko opäť blýskalo čistotou a bolo správne zorganizované. Jarné upratovanie zvládnete ľahko bez zbytočného stresu - všetko potrebné totiž nájdete u nás, v našich predajniach alebo v e-shope.
 

Dózy ONLINE

Zorganizovaná domácnosť = polovica úspechu

Upratovanie je nielen o udržiavaní čistoty, ale tiež o organizácii vecí v domácnosti. Línia ONLINE obsahuje množstvo pomocníkov na uskladnenie potravín a ďalšie praktické výrobky, ktoré pomôžu udržať poriadok a dajú veciam miesto a poriadok. Výrobky línie ONLINE majú jednotný dizajn, typickým prvkom sú jednoduché tvary a svetlá farba v kombinácii s bambusom.

Vak na bielizeň FANCY HOME

Aj špinavú bielizeň v kúpeľni môžete uložiť štýlovo. Než pôjde do pračky, odložte ju do elegantného vaku na bielizeň FANCY HOME. Je vyrobený z kvalitnej syntetiky s bavlnenými úchytmi a vyberať môžete z 2 farieb. Smotanová je ideálna na bielu bielizeň a farba cappuccino zase na farebné.

Nádoba na bioodpad PURO

Pokiaľ zbierate bioodpad do záhradného kompostu, bude pre vás ideálna kuchynská nádoba PURO. Táto nádoba má objem 2,8 litra a je vyrobená z odolného plastu, má praktickú protišmykovú úpravu dna, polohovateľné veko a pohodlnú sklápaciu rukoväť.

Možno sa vám budú hodiť tiež:

Veľký upratovací set ProfiMATE

Upratovacie pomôcky prehľadne na jednom mieste

Profesionálna súprava pomôcok na upratovanie domácnosti? To je veľký upratovací set ProfiMATE, ktorý zahŕňa mop s rozprašovačom a návlekom, univerzálnu teleskopickú tyč, nástavec metly, metličku s lopatkou a závesnú lištu pre prehľadné uloženie na jednom mieste. Táto línia predstavuje najucelenejší upratovací program na našom trhu.

Úložný organizér na čistiace prostriedky ProfiMATE

Vďaka úložnému organizéru ProfiMATE môžete uskladniť čistiace prostriedky a pomôcky prehľadne a naviac s úsporou miesta. Pokiaľ si zaobstaráte upratovacie vedro ProfiMATE 12 l, organizér vložíte dovnútra a využijete tak naplno voľné miesto vo vnútri vedra. Naozaj múdre riešenie pre vaše upratovanie.

Dávkovač saponátu PURO, na hubku

Udržať kuchynskú linku čistú bude ľahké, ak zvolíte tých správnych pomocníkov. Čo sa týka drezu, veľmi praktický je napríklad dávkovač saponátu na hubku PURO. Stačí zatlačiť na hubku položenú na dávkovači a saponát sa jednoducho nanesie bez neporiadku dookola.

Mohlo by vás ešte zaujímať:

Kartáče na obuv TESCOMA

Doprajte topánkam zodpovedajúcu starostlivosť 

Zaobstarajte si základné kefy na obuv z línie FANCY HOME. Pre správnu údržbu topánok potrebujete 4 typy – bežnú kefu, menšiu kefku pre horšie dostupné miesta, leštiacu kefu na koženú obuv a kefu na semišovú obuv. Jedine tak budú vaše topánky udržované bez prachu a zašlých nečistôt.

Lyžica do topánok FANCY HOME

V predsieni by nemala chýbať poriadna lyžica do topánok. Pevná a dostatočne dlhá pre pohodlné obúvanie. Lyžice do topánok FANCY HOME tieto kritéria skvele spĺňa. Odložíte ju na pribalenú samolepiacu úchytku, za očko na háčik alebo ju zavesíte na hranu nábytku.

Osviežovač obuvi FANCY HOME

Ďalší malý, pritom veľmi šikovný pomocník na starostlivosť o obuv je osviežovač obuvi FANCY HOME, ktorý pomáha znižovať jej vlhkosť a eliminovať prípadný zápach. Dokúpiť je možné aj náhradnú náplň do osviežovača a vyberať môžete z vôní levandule alebo ruže.

Pozrite ešte na: