info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogTESCOMA newsKatalóg leto 2024: Chyťte vlnu inšpirácie na letné varenie a pečenie!

Katalóg leto 2024: Chyťte vlnu inšpirácie na letné varenie a pečenie!

TESCOMA news
31. 5. 2024


Čo sme pre vás ukuchtili na leto? Recepty na netušené dobroty z čučoriedok. Tipy, ako zdravo nakŕmiť deti a neprestáť hodiny pri platni. Horúce novinky aj nápady na gril. Chcete najprehľadnejšieho sprievodcu panvicami? Máte ho mať, a to aj so súťažou o jednu z našich top panvíc! Sledujte náš Facebook, nech o ňu neprídete!

Veľa položkám v katalógu sme dali akčnú cenovku. Užite si nerušené nakupovanie v našom e-shope alebo si príďte vybrať do jedného z viac ako tridsiatich Predajných centier TESCOMA. Tam všade môžete čerpať výhody, ktoré získate registráciou do TESCOMA klubu.

Online TESCOMA katalóg leto 2024

PRELISTOVAŤ

Akčné ceny platia do 31. 8. 2024. Ponuka je platná do vypredania zásob.

Tovaz z katalógu si môžete okrem priameho nákupu v eshope aj rezervovať na vyzdvihnutie vo viac ako 30 predajných centrách TESCOMA. Stači si výrobky kedykoľvek vybrať z pohodlia domova na www.tescoma.sk a zvoliť možnosť rezervácie tovaru v predajni. Pri výbere predajne zároveň zistíte informáciu o aktuálnej dostupnosti výrobkov.

Na vyzdvihnutie vám ho nachystáme už za niekoľko hodín (najneskôr spravidla do 2 - 4 pracovných dní v závislosti od dostupnosti tovaru v predajni), a to celkom zdarma. Zoznam predajných centier z možnosťou rezervácie tovaru nájdete v sekcii predajne. Zapojené predajne sú označené ikonkou odberného miesta eshopu.

Príjemné čítanie želá
Vaša Tescoma


(Nielen) tieto produkty teraz nakúpite za akciovú cenu: