info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogTESCOMA newsKrabičky a dózy, ktoré bude vaše jedlo milovať :-)

Krabičky a dózy, ktoré bude vaše jedlo milovať :-)

Krabičky a dózy TESCOMA

Potrebujete vziať so sebou jedlo von? Do školy, do zamestnania, na výlet? Potom budete potrebovať kvalitné potravinové dózy, obedáre alebo krabičky na jedlo. Vyberte si z našej ponuky tie, ktoré vám budú najlepšie vyhovovať.

Potrebujete prenášať tekuté potraviny, ako sú polievky, hotové jedlá alebo kaše, a uchovávať ich teplotu, vyberajte z ponuky našich obedárov:
Obedár FRESHBOX, s 3 dózami 0.8 l, bordeaux

Obedáre a termobrašna

V ponuke sú moderné  obedáre s 3 guľatými vodotesnými plastovými dózami v termoizolačnej brašne. Uložené pokrmy v nich vydržia horúce alebo studené. V ponuke máme obedáre s malými aj veľkými dózami.
Termobrašna FRESHBOX, s 3 dózami, antracitová
Alternatívou obedára je termobrašna, ktorá je navyše vybavená odnímateľnou  termoizolačnou prepážkou na oddelenie teplých pokrmov (napr. hlavný chod) a studených pokrmov (napr. šalát) a vreckom na uloženie príborov alebo obrúskov.
Dózy FRESHBOX


Krabičky na jedlo s tesnením

Ak potrebujete teplotu jedla uchovávať, ucelený sortiment dóz a krabičiek pre uchovávanie potravín a pokrmov a ich bezpečné prenášanie do školy, zamestnania, a na výlety predstavuje línia  FRESHBOX. Nájdete v nej jednotlivé krabičky rozličných veľkostí alebo súpravy niekoľkých kusov dóz.
Detské dózy DINO

Detské potravinové krabičky

Samostatnou kapitolou nášho sortimentu sú detské krabičky a dózy na školskú desiatu, špeciálne dózy na ovocie, bagetu alebo sendvič.

Náš tip: Vychytávky do kuchyne, ktoré vám ušetria čas a námahu


Môže sa vám ešte hodiť: