info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Na jeseň môže byť krásne aj doma

Chladných dní pribúda a vonku trávime menej času ako v lete. Ako si domáce chvíľky čo najviac spríjemniť? Skúste si domácnosť prehľadne usporiadať a zaobstarať si aj nejakú tú radosť naviac. Napríklad elegantnú vázu alebo aromalampu, vďaka ktorej si doprajete viac pohody a uvoľnenia. Našu ponuku si môžete pozrieť v našich predajniach alebo v e-shope.   

Krájacia doska na chlieb ONLINE

Krájanie bez omrviniek na linke

Nie je to len tak obyčajná doštička, ale krájacia doska z prírodného bambusového dreva, ktorá skvele vyzerá a má množstvo výhod. Napríklad otvory, ktorými omrvinky prepadnú do spodnej odnímateľnej časti, odkiaľ ich ľahko vysypete. Pre vašu bezpečnosť sme ju vybavili protišmykovou úpravou. Zlaďte ju s ďalšími výrobkami línie ONLINE a budete tak mať po ruke všetko potrebné pre každodennú rutinu v kuchyni.

Zásobník na chlieb ONLINE

Ako uchovať pečivo čerstvé? V priestrannom zásobníku na chlieb s nastaviteľnými ventilačnými otvormi. Uschováte do neho chlieb aj iné druhy pečiva a premyslené veko poslúži zároveň ako krájacia a servírovacia doska, vo vnútri je navyše odnímateľný zásobník na nôž. Táto dóza s doskou v jednom je vizuálne zladená s ďalšími produktmi línie ONLINE.

Stojan na koreničky a dochucovadlá ONLINE

Praktický a priestranný Stojan na koreničky a dochucovadlá z prírodného bambusového dreva a kvalitného kovu nesmie na stole chýbať. Vďaka nemu totiž budete mať všetko po ruke. Mlynčeky na soľ a korenie aj nádoby na olej a ocot dostanú svoje stále miesto.  

Možno sa vám budú hodiť tiež:

Keramická ultrasonická aromalampa FANCY HOME, Sphere

Zhlboka sa nadýchnite

Luxusná ultrasonická aromalampa vám doma vykúzli úžasnú atmosféru. Môžete si zvoliť 7 striedajúcich sa farieb, použiť režim jednej farby alebo svietenie úplne vypnúť. Lampa zvlhčuje vzduch a pri použití kvalitného esenciálneho oleja si užijete domácu aromaterapiu.

Vonné difuzéry FANCY HOME

Prevoňajte svoj domov sviežou vôňou s vysokým obsahom prírodných esencií. Levanduľa vám bude pripomínať letné dni po celý rok. A nevtieravá vôňa bieleho čaju vás osloví svojou jemnosťou. Vyberte si z ponuky vôní tú pravú, radosť vám bude robiť až 9 týždňov. Difuzér z číreho skla s dreveným viečkom a 9 ratanovými tyčinkami môže byť aj krásnym darčekom.

Ultrasonický zvlhčovač vzduchu FANCY HOME Zen 4.6 l

Zvlhčený vzduch je prospešný najmä v chladných mesiacoch. Dômyselný zvlhčovač FANCY HOME Zen tvorí studenú paru, je však ideálny aj na použitie s esenciálnymi olejmi. Jeho zásobník vystačí na 46 hodín prevádzky a zvlhčí vzduch v miestnosti s rozlohou až 30 m2. Optimálna vlhkosť vzduchu prináša pocit tzv. tepelnej pohody, vďaka ktorej nie je nutné priestory zbytočne prekurovať. 

Mohlo by vás ešte zaujímať:

Línia LAGOON

Poriadok a harmónia

Pozvite do kúpeľne jednoduchosť. Moderný vzhľad podčiarkne čistotu bez kompromisov. Vďaka jemným odtieňom sa hodí do väčšiny interiérov. Produkty línie LAGOON z odolného plastu vynikajú funkčnosťou aj variabilitou. Do kúpeľne aj na nočný stolík vnesú poriadok a prehľadnosť.

Žehliaca doska s rukávnikom FANCY HOME

Aj žehlenie môžete mať radi. S kvalitnou žehliacou doskou, pohárom vína a zábavným filmom sa na naň budete tešiť. Doska má masívnu konštrukciu a širokú plochu, na ktorej sa vám bude pohodlne žehliť. Hotovú bielizeň potom môžete zavesiť na výsuvný vešiak alebo poskladať na odkladaciu mriežku. Dokonca aj žehlenie košieľ a nohavíc bude ľahké vďaka vysúvaciemu rukávniku.  

Vak na bielizeň FANCY HOME

Špinavú bielizeň môžete ukladať štýlovo do vakov na bielizeň FANCY HOME. Šmrncovné vaky na bielizeň v prevedení smotana alebo cappuccino elegantne využijete na triedenie bielizne podľa farieb. Vďaka nosnosti 8 kg ich môžete pohodlne a bezpečne prenášať.

Pozrite ešte na: