info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyVarenie a pečenieOsviežujúce letné nápoje - viete ako ne?

Osviežujúce letné nápoje - viete ako ne?

Leto, to sú horúčavy a tie znamenajú jediné - naše telo je dehydrované, a preto je potrebné viac ako v iných obdobiach roka dôsledne dbať o pitný režim. A s tým Vám môžeme pomôcť:-). Máme pre vás tipy, ktoré vám pomôžu skvelé letné nápoje vyrobiť, prenášať aj servírovať.  Môžete si ich rovno objednať alebo kúpiť v našich predajniach.

Výrobník sýtených nápojov myDRINK

Zaperlite

Predstavujeme unikátny výrobok na domácu prípravu sódy, ktorá na rozdiel od ostatných zvládne pripraviť aj sýtené nápoje z čerstvo vyšťavených citrusových plodov, domáce zeleninové nápoje, limonády a dokonca aj šumivý sekt, vínne striky a osviežujúce long drinky. Má totiž integrovaný lievik, ktorý je pôvodným riešením vývojového a dizajn centra TESCOMA a s podobným riešením sa na trhu nestretnete!

Džbán TEO s vylúhovaním a chladením

Oceníte tiež dizajnový sklenený džbán, ktorý má vylúhovacie sitko na prípravu ovocných, zeleninových a bylinkových limonád, alebo sypaných a bylinkových čajov a tiež chladiaci diel teploty vašich chladených nápojov bez ich nechceného riedenia vodou z rozpúšťajúcich sa kociek ľadu.

Poháre myDrink

K výrobníku aj džbánu sa vám budú hodiť aj štyri hravé plastové poháriky, ktoré sú vyrobené z prvotriedneho plastu certifikovaného pre použitie pre zdravotníctvo aj farmáciu.

Možno sa vám bude hodiť ešte:

Kanvica na prípravu za studena TEO

Studená je na krásu. Naučte sa pripravovať fenomén cold brew

Objavte kanvicu na čaj a kávu za studena. Môžete v nej pripraviť aj tradičnú kávu alebo čaj zalievaný horúcou vodou, ale predovšetkým je určená na prípravu metódou cold brew, vďaka ktorej majú nápoje unikátne jemnú chuť aj arómu.

Tvorítko na ľad myDRINK

Ľadové kocky vám pri podávaní studených nápojov nemôžu chýbať. Aby sa vám pohodlne vyrábali, máme pre vás šikovné tvorítko na ľad. Je vybavené vodotesným viečkom pre jednoduché prenášanie naplneného tvorítka a jeho uloženie do mrazničky v ľubovoľnej polohe. Vyrobené z prvotriedneho pružného silikónu, ľad možno z tvorítka jednoducho uvoľniť.

Hrnček latte macchiato CREMA

Kávu s mliekom si najviac vychutnáte zo skla, či už je studená alebo horúca. Preto máme v ponuke sklenený hrnček na latte macchiato. Je vyrobený z odolného skla, je vhodný do mikrovlnnej rúry, chladničky a umývačky a poskytujeme naň 5 ročnú záruku.

Môžete potrebovať aj:

Termofľaša rozkladacia CONSTANT

Termoska, ktorú rozložíte napol

Pokiaľ vám doma chýba praktická termoska, zbystrite. V našej ponuke nájdete dvojplášťovú nerezovú termofľašu, ktorú jednoducho rozložíte rozskrutkovaním a rozloženú ju pohodlne naplníte ľadom, bylinkami, ovocím a pod. Termofľašu naplnenú prísadami zložíte, doplníte vodou a uzatvoríte, vďaka kvalitnému silikónovému tesneniu fľaša dokonale tesní. Po použití ju opäť rozložíte a rozloženú ju ľahko a rýchlo dokonale vyčistíte aj zvnútra.

Poháre Charlie

Chýbajú vám doma prázdne poháre k podávaniu obľúbených alkoholických nápojov? Pozrite na našu ponuku pohárov na koktejly. Nájdete v nej tiež pohár na gin s tonikom. Je vyrobený  českými sklármi z vysoko kvalitného krištáľového skla a máideálny objem aj tvar pre plné rozvinutie vône, chutí aj farby nápoja.

Chladiaca brašna UNO VINO

Máte radi dobré víno? Potom by vám doma nemala chýbať chladiaca brašna, ktorá sa postará o dokonalú tepelnú kondíciu každej fľaše. Brašna vychladí rýchlo fľašu s bielym, ružovým  alebo červeným vínom, ale aj šampanským, minerálkou a pod. na potrebnú teplotu a udrží nápoje vychladené počas podávania.