• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyPivný špeciál prináša unikátnu výbavu a inšpiráciu s čím si zlatistý mok vychutnať

Pivný špeciál prináša unikátnu výbavu a inšpiráciu s čím si zlatistý mok vychutnať

Kde sa pivo varí, tam sa dobre darí, hovorí staré príslovie.  My však dodávame, že ešte lepšie sa darí tam, kde sa pivo pije z dobrého skla a zajedá dobrým jedlom. Máme pre vás tipy na oboje:
Poháre na pivo TESCOMA

Polliter, tretinka, džbán od českých dizajnérov

Na pivo do štýlového pohostinstva vyrazte s moderným džbánom, ktorý má vtipnú odmerku a vojde sa do neho 5 kúskov zlatistého moku. Ten si v pohodlí domova rozlejete do ikonických pollitrov alebo tretiniek, ktoré vymysleli – inšpirované aj vynikajúcou povesťou českého piva – naši dizajnéri!
 

Ak dávate prednosť pivnému poháru na stopke, máme pre vás:

Poháre na pivo CREMA

Doprajte svojmu fľaškovému alebo čapovanému pivu krásny pohár z odolného krištáľového skla. Elegantné nápojové poháre s krátkou stopkou sú vynikajúce na podávanie piva a ostatných nápojov. Poháre sú dodávané v objemoch 300 a 500 ml s rezervou pre „čapicu“ z pivnej peny. Poháre na pivo CREMA sú vyrobené českými sklármi z tradičného vysoko odolného krištáľového skla.
 

 

Čo ešte možno oceníte?

K čomu pivo najviac chutí?

Panvice i-PREMIUM Stone

Dobroty restované na 3D panvici

Existuje veľa druhov panvíc, ale len jedna vie pripraviť steaky a ďalšie špeciality s dokonale rovnomerne opečeným povrchom – panvica s charakterom prírodného nelešteného  kameňa i-PREMIUM Stone. Špeciálne zvrásnený nepriľnavý povrch, vďaka ktorému sú mäso a ďalšie suroviny na panvici položené na veľkom množstve malých výstupkov, umožňuje, aby sa tuk a šťava dostali pod pripravovaný pokrm. Prepečenie je tak rovnomernejšie a bez plôch s pripáleninami, ktoré pri bežných panviciach vznikajú v miestach, kde najmä mäso ku dnu panvice najviac priľne.
Jedlá pripravované v panviciach i-PREMIUM Stone si vďaka  revolučnému 3D povrchu uchovávajú svoju prirodzenú chuť aj šťavnatosť.
 

 

Čo sa Vám môže tiež hodiť:

Pekáč s poklopom EXCLUSIVE 36x24cm

Pekáč, ktorý si poradí so všetkými druhmi mäsa

Pekáč s poklopom EXCLUSIVE z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele je vybavený masívnymi úchytkami a trojvrstvovým sendvičovým dnom. Dodávame ho so samostatným roštom. Je vhodný nielen do elektrických, plynových a teplovzdušných rúr vrátane rúr s ventilátorom, ale aj pre varenie na plynových, elektrických a sklokeramických sporákoch. Navyše Vám na tento výrobok  poskytneme nadštandardnú záruku 5 rokov.
 


Ďalej by vás mohlo zaujímať:

Pekáč na kurča s prílohou DELÍCIA ø 33 cm

Pekáč na kurča s prílohou DELÍCIA si zamilujete

Šťavnaté a dokonale prepečené kurča aj s prílohou pripraví iba tento špeciálny pekáč DELÍCIA. Hodí sa nielen na prípravu zo všetkých strán prepečeného celého kurčaťa, ale aj stehienok a krídeliek pečených súčasne so zemiakmi, zeleninou alebo ovocím. Takto pripravené kurča nemusíte počas pečenia obracať, kôrka bude rovnomerne chrumkavá po celom povrchu. Tiež oveľa viac chutí - do praktického zásobníka totiž môžete priliať pivo alebo víno, vďaka ktorému bude kuracia pečienka extra voňavá a šťavnatá.    
Pretože prílohu pripravíte priamo v pekáči DELÍCIA spolu s kurčaťom, šetríte energie a nemusíte „špiniť“ ďalší riad.  Aróma pečeného mäsa a prílohy sa navyše prepoja a hotový pokrm má jedinečnú vôňu a chuť.
 

Prečítajte si tiež: