info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Raňajkový špeciál

Či už raňajkuje muž so ženou, jednotlivec, pár, poprípade celá rodina, a majú na to dostatok času, môže ísť o kráľovský zážitok. Stačí mať našich šikovných raňajkových  pomocníkov:
 
Sendvičovač PRESIDENT 3 v 1

3 rôzne raňajky na sladko aj na slano v 1


Máme pre vás vychytaný sendvičovač s vymeniteľnými zapekacími a grilovacími doskami, s ktorými môžete pripravovať oveľa viac než len sendviče z toastového chleba. Vďaka 3 typom dosiek je skvelý aj na  prípravu domácich pečených vaflí, zapekanie plnených bagiet „panini“, aj na šetrné grilovanie zeleniny, mäsa a rýb. Výmenné dosky s prvotriednym antiadhéznym povrchom proti pripaľovaniu zo sendvičovača ľahko vyberiete stlačením jediného tlačidla.
 
Dóza na maslo na stôl TESCOMA DELLA CASA

Maslo vždy "povolené" na roztieranie


Viete, že maslo nie je nutné skladovať v chladničke, ale môžete ho uchovávať pri izbovej teplote, vždy pripravené na roztieranie? Táto unikátna maslovačka umožňuje hygienické uchovávanie masla pri izbovej teplote, maslo nie je nutné pred podávaním nechávať povoliť. V maslovačke DELLA CASA vám maslo pri izbovej teplote vydrží čerstvé a svieže najmenej 14 dní, je dobre roztierateľné a vždy pripravené na použitie. Vodný filter vo vaničke ho chráni pred nečistotami a baktériami z okolitého prostredia.
 

Čo ďalšie sa môže hodiť?

Pečivo potrebuje správnu klímu. Vieme ako na to:

Zásobník na chlieb 4FOOD 32 cm

Pre správne a štýlové ukladanie pečiva


Čerstvý voňavý chlieb je delikatesa, ktorá predbehne špeciality šéfkuchárov celého sveta. Ako ale zariadiť, aby zostal chrumkavý a kyprý aj ďalší deň? Uložte ho do praktického zásobníka na chlieb, ktorý mu venuje tú najlepšiu starostlivosť. Okrem moderného dizajnu zásobník na chlieb ponúka veľkorysý priestor na elegantné uloženie celého bochníka chleba, ktorý ochráni pred vlhkosťou aj vďaka unikátne profilovanému dnu.
 
Panvica na palacinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm

Slané či sladké, vždy ale dokonale opečené palacinky


Máme pre vás dokonalú palacinkovú panvicu so špičkovým nepriľnavým povrchom so zvrásnenou štruktúrou a charakterom nelešteného prírodného kameňa. Palacinka sa počas prípravy nedotýka povrchu panvice celou svojou plochou, ale spočíva na veľkom množstve malých vyvýšených bodov a opeká sa bez pripaľovania a rovnomerne.
 

Bez vajíčok nie sú raňajky. Ako ich máte najradšej?

Panvica 4 oká PRESTO ø 24 cm

Prvý ako druhý, tretí, štvrtý :-)


Predstavujeme elegantnú panvicu na  prípravu štyroch dokonalých volských ôk, zemiačikov či lievancov. Vybavili sme ju kvalitným nepriľnavým povrchom proti pripaľovaniu a je určená pre elektrické a plynové sporáky.

Ďalej by vás mohlo zaujímať:

Ranná káva? Skúste ju po taliansky...

Kávovary TESCOMA

Kanvica, ktorú nájdete v každej talianskej domácnosti


Na prípravu vynikajúcej kávy nie je potrebné kupovať neskladné elektrické kávovary za stovky eur. Silnú a lahodnú kávu vám kedykoľvek uvarí kvalitná mokka kanvica TESCOMA. Klasické hliníkové telo kávovaru PALOMA aj luxusné nerezové telo mokka kanvice MONTE CARLO, určené obzvlášť pre indukčné sporáky, dokáže s kávou skutočné zázraky. Kanvicu na kávu ocenia občasní konzumenti aj rozmaznaní znalci!  
 

Pozrite si tiež: