• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogTematické týždneS láskou pripravená desiata znamená lepší deň

S láskou pripravená desiata znamená lepší deň

Či už denne chystáte desiaty pre školou povinné deti alebo pripravujete desiaty pre seba či partnera do práce, pozrite sa na tipy, s ktorými to pôjde lepšie. Všetko potrebné nájdete u nás v e-shope alebo Predajných centrách TESCOMA.
Hriankovač PRESIDENT

Je pre vás chystanie desiat každodenným chlebom?

Potom je dobré sa na to vybaviť. Pre milovníkov dokonale opečených toastov máme  hriankovač so 6 stupňami opečenia. S programom pre opekanie zmrazených toastov aj programom, s ktorým do chrumkava dopečiete vychladnuté toasty.
Keramická forma na toastový chlieb DELÍCIA
Kvalitné pečivo býva základ. Pokiaľ na to máte čas a chuť, nie je nič lepšie, ako si ho upiecť sami. Okrem foriem na pečenie chleba si u nás kúpite aj formy na kaiserky alebo bagetky. Štýlová keramická forma na toastový chlieb je navrhnutá tak, aby sa z nej chlieb dal po upečení ľahko vyklopiť. Jej veko má praktický reliéf, ktorý sa do chleba otlačí a umožní nakrájanie rovnako hrubých plátkov.
Sendvičovač GrandCHEF
Nielen na plátky domáceho toastového chleba, ale aj na malé alebo veľké plátky kupovaného toastového chleba využijete sendvičovač GrandCHEF. Jeho výhodou je tlačidlo vypnutia a zapnutia, vďaka ktorému nemusíte spotrebič vyťahovať zo zásuvky. Zapečte s láskou tie najchrumkavejšie sendviče.

Na najlepšie desiaty využijete tiež:

Šunkovar PRESTO, s teplomerom

Éčka bokom, táto šunka je trieda!

Kvalitné mäso podľa vášho výberu, žiadne konzervanty ani zvýrazňovače chuti. To je doma uvarená šunka, ktorá vás príjemne prekvapí prirodzenou chuťou, vôňou aj štruktúrou. V modernom šunkovare si navyše môžete pripraviť aj terinu a paštétu. Pridajte sušené paradajky, olivy alebo orechy a vychutnajte si ich zakaždým inak, napríklad podľa niektorého z pribalených receptov.
Pevné a odolné krabičky rôznych tvarov a veľkostí, ktoré dokonale tesnia a netečú. Presne také na balenie desiat potrebujete. Vyberte si tú správnu veľkosť a tvar. Potraviny v nich vďaka vzduchotesnému uzáveru vydržia dlhšie čerstvé a chutné.
Forma 9 mini báboviek DELÍCIA
Niektoré desiaty dokážu zahriať pri srdci. Bábovka s dokonale prepracovanými detailmi urobí radosť nielen deťom. V luxusnej kovovej forme ich bez ťažkostí upečiete rovno deväť. A budú také pekné, že už ich nemusíte ani zdobiť.

Na pečenie domácich dobrôt sa bude hodiť:

Sklenená fľaša s termonávlekom myDRINK

Hydratujte vonku, v škole aj v práci 

Sklenené fľaše nie sú len trendy záležitosťou do kabelky alebo ku kočíka. Sú odolné a pritom ľahké, a preto sa s nimi dá cestovať aj športovať. Neoprénový návlek pomôže udržať teplotu nápoja a ochrániť fľašu. Zo sklenenej fľaše MyDRINK budete piť s radosťou.
Výrobník sýtených nápojov myDRINK
Nezabúdajte na kvalitné nápoje. Nedarí sa vám dodržiavať pitný režim tak, ako by ste chceli? Ťažko vypijete vodu bez bubliniek? Vyrábajte si sýtené nápoje doma a ušetrite peniaze aj životné prostredie. Pripravte si sódu alebo nápoje z čerstvo vylisovaných citrusov. Výrobník sýtených nápojov má elegantný dizajn, špičkové prevedenie a je pripravený dodať vám toľko bubliniek, koľko potrebujete!
Lis na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA
Müsli tyčinky sú obľúbenou desiatou pre malých aj veľkých. Okrem ovocia a orechov však obsahujú aj veľké množstvo cukru. Pomocou lisu si doma môžete pripraviť tyčinky, ktorých zloženie si sami postrážite. Či už sa rozhodnete pre pečené alebo nepečené, s polevou alebo bez, domácim tyčinkám málokto odolá.

Pre váš lepší pitný režim: