ShopRoku 2019: Už po piatykrát sme jednotky!

O5 máme radosť! Značkový eshop TESCOMA obhájil prvenstvo z predchádzajúcich rokov a už 5-krát vyhral prestížnu Cenu kvality v súťaži SHOPROKU v kategórii KUCHYNE. Po rokoch 2015, 2016, 2017, 2018 sme si tak pripísali ďalšie víťazstvo aj za rok 2019.

Najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie eshopy slovenského internetu za uplynulý rok vyhlásila Heureka.sk, no tento rok kvôli šíreniu vírusu COVID-19 po prvýkrát bez slávnostného odovzdávania.

Značkový eshop TESCOMA už piatykrát po sebe obstál v silnej konkurencii a získal Cenu kvality v kategórii KUCHYNE.

Poďakovanie za ocenenie patrí predovšetkým našim zákazníkom, ktorých vernosť a čoraz vyššie nároky nás neustále posúvajú vpred a sme radi, že aj v roku 2019 sme si udržali ich náklonnosť. Veľkú zásluhu na úspechu má samozrejme aj celý tím eshopu TESCOMA a všetci tescomáci, bez ktorých by tento úspech nebol možný.

 

ShopRoku

Hlasovanie usporiadatelia rozdelili do troch sekcií: Cena Heureky, Cena popularity, založená na hlasoch verejnosti, a Cena kvality, o ktorej rozhodujú výhradne zákazníci. V poslednej z nich zvíťazil v kategórii Kuchyne práve Značkový eshop TESCOMA, ktorý tak opäť obhájil svoje minuloročné úspechy.

O súťaži

Cenu kvality Heureka udeľuje na základe hodnotenia skutočných zákazníkov, ktorí nakúpili v roku 2019 v obchodoch zapojených do služby „Overené zákazníkmi“.

Kompletné pravidlá a výsledky hlasovania nájdete na stránkach súťaže www.shoproku.sk.